парабеллум

Трохи порад для безпечного скану в лоу\нулях.

2 повідомлення у цій темі

Вирішив обновити *древні* теми написані ще в 2010-2013 роках.

В EVE займаюсь сканом  тому напишу про те на чому розуміюсь.

                                                                                      Вибір корабля і фіту

Дорогі кораблі із т2 фітом для роботи в лоу\нулях не є хорошим вибором. Забудьте про Astero за Stratios і Nestor навіть незгадуйте.
Запамятайте чим дорощий корабель тим він більш привабливий для піратів . 
Оптимальними для скану є галленський Imicus і аммарський Magnat.
Без сумніву на Astero літати комфортніше і в нього є клока однак цей фригат коштує більш ніж в 10 раз більше чим Imicus/Magnat. Звідси висновок ;- економічна ефективність дишевих фригатів набагато більша при однакових умовах. 

Фіт для Imicus/Magnat простий і дишевий.В хай слоти ставимо пробко ланчер, сальваг. В середні слоти мікроварп і аналізатори релік/дата . В нижні слоти 3/4 кор стабілізатора. В слоти модифікації риги на силу скану і ефективність видобування артифактів. 
Багато в інтернеті гайдів де вказують ставити в нижні слоти модулі на зміцнення броні і корпусу та на практиці це все обман. Таке враження що ці гайди пишуть пірати . Щоб мати шанси на втечу треба обовязково ставити кор. стабілізатори і бажано не менше 3 . 
Все просто . Пірати що будуть вас ловити найчастіше використовують варп  скрамблер із силою глушіння 2. Рідко трапляються ситуації де використовують фракційний скрамблер або два звичайних із силою глушіння 3/4.Тому 4 кор стабілізатора на Magnat дадуть хороші шанси на втечу. 2018.06.11.21.14.17.png

Окрема історія із бублями в нульових секторах. Кор стабілізатори від бубля не спасуть тому треба включати швидкість і сподіватись що пірати *затуплять*.За умов якщо  на вас не кинуть сітку і скрамблер то  при включеному мікроварп двигуні і форсажі середніх слотів є непогані шанси втекти від бубля- засідки.

Існує кращий варіант для обходу засідок із бублями в нульових секторах однак  він дорогий  і скіллозатратний  .  Вартість антибубля  корабля із т2 фітом становить 242.5 мільйона isk. Це галленський перехоплювач  Ares із скан. фітом. Для нього бублі не проблема а з 4 кор стабілізаторами зловити  його можуть тільки  досвідчені  пірати.

2018.06.11.21.42.10.png

Щоб повноцінно літати на такій *пташці* треба вивчити в перфект спеціалізовані скан скілли або вставити імпланти .

2018.06.11.21.15.40.png

Вартість Ares із дорогим т2/фракційним фітом приблизно дорівнює вартості  сестринського крейсера Stratios із т2 фітом однак по ефективності  Ares кращий.(швидший, маневреніший, антибубль).

                                                                                                 Підсумок

 Для початківців ,для лоу секторів раджу дишеві  Imicus/Magnat якими можна літати і по нульових секторах. Саме на цих фригатах я нафармив на кілька омега статусів.

Для тих кому набридли бублі і агресивні пірати в нулях пересідайте на Astero а краще на Ares із скан фітом .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Омг... !О_О! Ты что пират? Если тебя будут ловить тебе и стабилизаторы не помогут! Моё ИМХО в лоу слоты ставить т2 модули на скорость!

Скрин не покажу лень делать НО скорость отварпа моего фрегата 1.32 секунды... попробуй поймай?

ре: вставка импов все равно что полет на Астере или Стратосе. Если поймают врядли тебе удасца сбежать на капсуле. А это лишние потери.

Змінено користувачем Baablo

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз