Hexus

Стани Клонів

Рекомендовані повідомлення

 

Вітаю.

Сьогодні в нас є захоплива новина, ми поділимося з вами планами щодо нової можливості, яка дасть змогу новим та старим гравцям грати в EVE Online безкоштовно.

Це фундаментальна зміна в механізмі EVE, тому ми б хотіли пояснити кілька моментів та можливо отримати допомогу від вас, щоб зробити все правильно. Потім, у кінці блогу ви знайдете секцію Запитання/Відповідь де знаходиться інформація, що не ввійшла до блогу.

Можливість побудована на комплексній біотехнології, що стала причиною злету капсулерів: клонах. Технологічний прорив у Новому Едемі призвів до нових методів виготовлення та налагодження клонів, та розкрив можливість для різноманітних Станів Клонів. За допомогою цієї технології виробники клонів можуть будувати та поширювати клонів базового  стану, так званий Альфа. Вони можуть бути вдосконалені для переходу в інші стани, але Альфа завжди буде доступний. Статус виданого клона може впливати на доступ до вивчених навиків, можливості вивчати нові та швидкості навчання.

Під час запуску цього року лише два стани будуть доступні:

  • Альфа клон - новий базовий стан для всіх клонів ті буде доступний для кожного персонажа у Новому Едемі в любий момент часу. Клони в Альфа стані зможуть тренувати та використовувати спеціфічний набір навиків включаючи Т1 Фрегати, Есмінці та Крейсера вашої фракції а також необхідні навики на модулі та зброю. Швидкість вивчення навиків буде нижчою у порівнянні з Омегою.

  • Омега клон - його можна отримати переналагодженням базових клонів за допомогою технологій neural expanders та  cerebral acceleration, що дає необмежений доступ до навиків. Омега клон буде функціонувати так як ваш теперішній персонаж з підпискою на гру.

Ваш стан клона буде визначений по стану облікового запису. Персонажі з підпискою або оплачені PLEXом отримають Омега клон, в той час як Альфа буде виданий персонажам без підписки.

У вас напевне вже зібралось багато запитань, і ми спробуємо відповісти на деякі з них тут, але давайте трохи поговоримо про те чому ми вирішили зробити ці зміни і чому саме зараз.

Всім відомо що EVE дуже специфічна гра. Наш обєднаний сервер значить що кожний гравець насправді впливає на кожного іншого, через економіку, збір ресурсів, просто у бою. Це значить що наш всесвіт стає з кожним новим громадянином цікавіший, більш захопливий і небезпечний .

Ми з вами знаємо це давно і  так само намагалися привести більше нових людей до нашої пісочниці. Частина наших планів на майбутнє гри включає вільний доступ, але через вплив усього на всіх гра стає вразливою. Ми знали що якщо шлюз буде відкрито не правильно ми отримаємо все від падіння серверів до колапсу економіки. Тим не меньше, ми вдосконалили наше залізо, переробили (в основному) код гри і ми віримо що крокуємо у вірному напрямку.

EVE готова до цього

Тепер до подробиць і як насправді це працює.

 

Стани клонів докладніше.

Перш за все, облікові записи майже не зміняться. Кожен обліковий запис має три слоти для персонажів. Лише один з них може вивчати навики. Лише один з персонажів може знаходитись у грі. Такі послуги як PLEX, Тренування багатьох персонажів та Продаж навиків не зазнають змін.

Як написано вище, кожен акаунт з активною підпискою (оплаченою грішма чи PLEXом) буде мати всіх персонажів вдосконалених до Омеги. Омега може бути ввімкнений просто - він працює саме так як працювали оплачені облікові записи.

Альфа в той час має багато відмінностей. Найважливіша річ яку треба знати про Альфа клони це що вони використовують специфічний набір навиків та рівнів навиків. Ми плануємо на початку, що Альфа набір навиків буде зосереджений на використанні Т1 фрегатів, есмінців та крейсерів. Альфа клони зможуть використовувати корбалі та навики характерні для їхньої фракції. Якщо ви маєте навики не характерні для Альфа клону вони будуть вимкнені , використання їх буде не можливе аж доки ви знову не станете Омега клоном. Персонаж буде починати гру ж тими ж самими 400 000  одиницями навиків як і зараз, та матимуть можливість вільно тренуватися у межах Альфа списку. Повністю тренований Альфа клон матиме приблизно 5 мільйонів одиниць навиків. Ви можете знайти Альфа перелік навиків у секції Питання/Відповідь.

Через специфічний відбір навиків ми можемо бути впевненими що екосистема EVE та цінність Омеги захищені, в той же час Альфа отримають різноманітний та захопливий досвід гри. Стани клонів запобігають доступу до таких сильних навиків як  Cynosural Field Theory та Cloaking, та обмежують фарм через навики що контролюють маштабування та ефективність. Ми також маємо можливість для правки Альфа списку навиків, як тільки буде потреба. Альфа мають достатньо свободи дії. Вони можуть робити все , від штурмування нулів у складі флоту Каракалів до дослідницьких сайтів в хайсеку та відігравати важливу роль у фракційних війнах.

Разом з усіма змінами, описаними вище ми б хотіли переконатись що сама гра буде добре показувати якого статусу клону потребують навики, модулі, сертифікати чи активність. Для цього ми додаємо нові іконки по всьому клієнту та у вікні персонажа, щоб ви точно знали що дає кожній стан клона.

Багато гравців приповерненні у гру опиняться в ситуаціях у яких Альфа просто не міг опинитися. Наприклад за кермом Титана. Перевірте секц.ю Питання/Відповідь, але основний підхід - невтручання. Ми не будемо пересувати кораблі, або відміняти ваші ордера та виробництва. Разом з тим переваг від навиків Омега статусу не буде і модулі які потребують цих навиків будуть вимкнені.

Підхід описаний вище оснований на спільній праці всих нас, але нам потрібна ваша допомога для того щоб зробити досвід гри Альфа максимально захопливим.Нам потрібно почути вашу думку про використання Альфа та можливі проблемі у використанні. Нам треба ретельно встановити список навиків для Альф. А також нам потрібно знати що ми можемо зробити для підтримки нових гравців.

CSM  почули про нововведення на пару днів раніше і зараз збирають відгуки , щоб передати нам їх на зборах у вересні. Якщо вам єщо сказати тема на форумі присвячена цьому блогу саме те місце для початку, також скоро зявляться нові місця і канали.

Ми надзвичайно зхвильовані щодо цієї нової можливості. Скоро Новий Едем затопить хвиля цікавих новачків, які будуть досліджувати світ, що ми будували разом впродовж 13 років. Ви можете формувати їх досвід. Ви збираєтесь допомагати їм обладнувати PVE есмінець? Чи може дасте ім пару прикладів відомої лоусечної гостинності? Вибір за вами.

Стани клонів будуть введені в листопаді.Що це означатиме для тебе ?

Питання/Відповідь

Питання про те як це працює

П: Де я можу побачити які навики для АЛьф дозволені для вивчення та використання?

В: Повний список внизу цієї сторінки. Оскільки робота ще ведеться список може змінюватись в залежності від ваших відгуків

 

П: Якщо я вдосконалю свій обліковий запис до Омеги, це вплине на всіх моїх персонажів?

В: Так, стан клона розвосюджується на всіх персонажів, слід памятати що тренувати навики може одночасно лише один персонаж на обліковому записі (окрім випадків коли ви маєте сертифікат на додаткову чергу тренування).

 

П: Чи можуть Альфа додавати та вилучати навики?

В: Ви можете додавати навики не зважаючи на статус вашого клона. Зараз ми плануємо вимагати Омега стан для вилучення навиків і не давати Альфа такої можливості.

 

П: Чи є обможення на одночасний логін Альфа клонів ?

В: Ми ще не вирішили чи варто накладати обмеження а одночасний логін для АЛьфа клонів. Рішення буде залежати від ваших відгуків та від технічних можливостей для реалізації

 

П: Чи можуть інші бачити мій статус клона?

В: Ні , тільки ви зможете побачити свій статус. Нам здається що знання про статус клона буде давати надто багато стратегічно інформації.

 

Питання про гравців, що повернулись:

 

П: Я колись грав в EVE, мені треба щось робити щоб отримати Альфа стан ?

В: Ні, кожен не активний обліковий запис автоматично отримає альфу.

 

П: Що станеться коли я отримаю Альфу, а ле  я в кораблі що потребує Омега навиків?

В: Вам дозволять летіти на кораблі до того як ви потрапите в док, але ніякі бонуси та характеристики корабля не дадуть можливостей Омега клону.

 

П: Що трапиться коли я зайду в гру Альфою , але маю обладнані модулі, що потребують Омега навиків?

В: Модулі будуть деактивовані коли ви зайдете в гру

 

П: Що трапиться у випадку коли моя черга тренування міститть Омега навики, але сам я Альфа?

В: Ми зупинимо вашу чергу навчання і вам доведеться перезапустити її вручну після видалення Омага навиків, або поновлення Омега статусу.

 

 
Список навиків які можуть вивчати Альфа клони

RaceSkillLevelGroup

AmarrArmor Layering1Armor

AmarrEM Armor Compensation1Armor

AmarrExplosive Armor Compensation1Armor

AmarrHull Upgrades4Armor

AmarrKinetic Armor Compensation1Armor

AmarrMechanics4Armor

AmarrRemote Armor Repair Systems3Armor

AmarrRemote Hull Repair Systems1Armor

AmarrRepair Systems4Armor

AmarrThermal Armor Compensation1Armor

AmarrCorporation Management1Corporation Management

AmarrDrone Avionics4Drones

AmarrDrone Durability4Drones

AmarrDrone Interfacing3Drones

AmarrDrone Navigation4Drones

AmarrDrone Sharpshooting4Drones

AmarrDrones5Drones

AmarrLight Drone Operation4Drones

AmarrMedium Drone Operation3Drones

AmarrRepair Drone Operation2Drones

AmarrElectronic Warfare4Electronic Systems

AmarrPropulsion Jamming3Electronic Systems

AmarrWeapon Disruption3Electronic Systems

AmarrAdvanced Weapon Upgrades1Engineering

AmarrCPU Management4Engineering

AmarrCapacitor Emission Systems3Engineering

AmarrCapacitor Management4Engineering

AmarrCapacitor Systems Operation3Engineering

AmarrElectronics Upgrades4Engineering

AmarrEnergy Grid Upgrades4Engineering

AmarrEnergy Pulse Weapons2Engineering

AmarrPower Grid Management4Engineering

AmarrThermodynamics3Engineering

AmarrWeapon Upgrades4Engineering

AmarrControlled Bursts4Gunnery

AmarrGunnery5Gunnery

AmarrMedium Energy Turret4Gunnery

AmarrMotion Prediction4Gunnery

AmarrRapid Firing4Gunnery

AmarrSharpshooter4Gunnery

AmarrSmall Energy Turret4Gunnery

AmarrSurgical Strike4Gunnery

AmarrTrajectory Analysis4Gunnery

AmarrLeadership3Leadership

AmarrMissile Launcher Operation1Missiles

AmarrAcceleration Control3Navigation

AmarrAfterburner3Navigation

AmarrEvasive Maneuvering3Navigation

AmarrHigh Speed Maneuvering3Navigation

AmarrNavigation4Navigation

AmarrWarp Drive Operation3Navigation

AmarrBiology3Neural Enhancement

AmarrCybernetics3Neural Enhancement

AmarrIndustry5Production

AmarrMass Production3Production

AmarrMining4Resource Processing

AmarrMining Upgrades4Resource Processing

AmarrReprocessing3Resource Processing

AmarrSalvaging3Resource Processing

AmarrArmor Rigging2Rigging

AmarrAstronautics Rigging2Rigging

AmarrDrones Rigging2Rigging

AmarrElectronic Superiority Rigging2Rigging

AmarrEnergy Weapon Rigging2Rigging

AmarrJury Rigging3Rigging

AmarrArchaeology3Scanning

AmarrAstrometric Acquisition2Scanning

AmarrAstrometric Rangefinding2Scanning

AmarrAstrometrics3Scanning

AmarrHacking3Scanning

AmarrSurvey3Scanning

AmarrScience4Science

AmarrEM Shield Compensation1Shields

AmarrExplosive Shield Compensation1Shields

AmarrKinetic Shield Compensation1Shields

AmarrShield Compensation3Shields

AmarrShield Management3Shields

AmarrShield Operation4Shields

AmarrShield Upgrades3Shields

AmarrTactical Shield Manipulation3Shields

AmarrThermal Shield Compensation1Shields

AmarrConnections2Social

AmarrCriminal Connections2Social

AmarrDiplomacy3Social

AmarrDistribution Connections2Social

AmarrMining Connections2Social

AmarrNegotiation2Social

AmarrSecurity Connections2Social

AmarrSocial3Social

AmarrAmarr Cruiser4Spaceship Command

AmarrAmarr Destroyer4Spaceship Command

AmarrAmarr Frigate4Spaceship Command

AmarrAmarr Industrial1Spaceship Command

AmarrMining Frigate4Spaceship Command

AmarrSpaceship Command3Spaceship Command

AmarrAnchoring1Structure Management

AmarrLong Range Targeting3Targeting

AmarrSignature Analysis3Targeting

AmarrTarget Management4Targeting

AmarrBroker Relations2Trade

AmarrMarketing2Trade

AmarrTrade3Trade

 

CaldariArmor Layering1Armor

CaldariEM Armor Compensation1Armor

CaldariExplosive Armor Compensation1Armor

CaldariHull Upgrades4Armor

CaldariKinetic Armor Compensation1Armor

CaldariMechanics4Armor

CaldariRemote Hull Repair Systems1Armor

CaldariRepair Systems4Armor

CaldariThermal Armor Compensation1Armor

CaldariCorporation Management1Corporation Management

CaldariDrones3Drones

CaldariLight Drone Operation1Drones

CaldariElectronic Warfare4Electronic Systems

CaldariPropulsion Jamming3Electronic Systems

CaldariWeapon Disruption3Electronic Systems

CaldariAdvanced Weapon Upgrades1Engineering

CaldariCPU Management4Engineering

CaldariCapacitor Emission Systems3Engineering

CaldariCapacitor Management4Engineering

CaldariCapacitor Systems Operation3Engineering

CaldariElectronics Upgrades4Engineering

CaldariEnergy Grid Upgrades4Engineering

CaldariEnergy Pulse Weapons2Engineering

CaldariPower Grid Management4Engineering

CaldariThermodynamics3Engineering

CaldariWeapon Upgrades4Engineering

CaldariControlled Bursts4Gunnery

CaldariGunnery5Gunnery

CaldariMedium Hybrid Turret4Gunnery

CaldariMotion Prediction4Gunnery

CaldariRapid Firing4Gunnery

CaldariSharpshooter4Gunnery

CaldariSmall Hybrid Turret4Gunnery

CaldariSurgical Strike4Gunnery

CaldariTrajectory Analysis3Gunnery

CaldariLeadership3Leadership

CaldariMissile Launcher Operation5Missiles

CaldariLight Missiles4Missiles

CaldariHeavy Assault Missiles3Missiles

CaldariHeavy Missiles4Missiles

CaldariMissile Bombardment4Missiles

CaldariMissile Projection2Missiles

CaldariRapid Launch4Missiles

CaldariRockets4Missiles

CaldariTarget Navigation Prediction3Missiles

CaldariWarhead Upgrades3Missiles

CaldariAcceleration Control3Navigation

CaldariAfterburner3Navigation

CaldariEvasive Maneuvering3Navigation

CaldariHigh Speed Maneuvering3Navigation

CaldariNavigation4Navigation

CaldariWarp Drive Operation3Navigation

CaldariBiology3Neural Enhancement

CaldariCybernetics3Neural Enhancement

CaldariIndustry5Production

CaldariMass Production3Production

CaldariMining4Resource Processing

CaldariMining Upgrades4Resource Processing

CaldariReprocessing3Resource Processing

CaldariSalvaging3Resource Processing

CaldariAstronautics Rigging2Rigging

CaldariDrones Rigging2Rigging

CaldariElectronic Superiority Rigging2Rigging

CaldariHybrid Weapon Rigging2Rigging

CaldariJury Rigging3Rigging

CaldariShield Rigging2Rigging

CaldariLauncher Rigging2Rigging

CaldariArchaeology3Scanning

CaldariAstrometric Acquisition2Scanning

CaldariAstrometric Rangefinding2Scanning

CaldariAstrometrics3Scanning

CaldariHacking3Scanning

CaldariSurvey3Scanning

CaldariScience4Science

CaldariEM Shield Compensation1Shields

CaldariExplosive Shield Compensation1Shields

CaldariKinetic Shield Compensation1Shields

CaldariShield Compensation3Shields

CaldariShield Emission Systems3Shields

CaldariShield Management4Shields

CaldariShield Operation4Shields

CaldariShield Upgrades4Shields

CaldariTactical Shield Manipulation3Shields

CaldariThermal Shield Compensation1Shields

CaldariConnections2Social

CaldariCriminal Connections2Social

CaldariDiplomacy3Social

CaldariDistribution Connections2Social

CaldariMining Connections2Social

CaldariNegotiation2Social

CaldariSecurity Connections2Social

CaldariSocial3Social

CaldariCaldari Cruiser4Spaceship Command

CaldariCaldari Destroyer4Spaceship Command

CaldariCaldari Frigate4Spaceship Command

CaldariCaldari Industrial1Spaceship Command

CaldariMining Frigate4Spaceship Command

CaldariSpaceship Command3Spaceship Command

CaldariAnchoring1Structure Management

CaldariLong Range Targeting3Targeting

CaldariSignature Analysis3Targeting

CaldariTarget Management4Targeting

CaldariBroker Relations2Trade

CaldariMarketing2Trade

CaldariTrade3Trade

 

GallenteArmor Layering1Armor

GallenteEM Armor Compensation1Armor

GallenteExplosive Armor Compensation1Armor

GallenteHull Upgrades4Armor

GallenteKinetic Armor Compensation1Armor

GallenteMechanics4Armor

GallenteRemote Armor Repair Systems3Armor

GallenteRemote Hull Repair Systems1Armor

GallenteRepair Systems4Armor

GallenteThermal Armor Compensation1Armor

GallenteCorporation Management1Corporation Management

GallenteDrone Avionics4Drones

GallenteDrone Durability4Drones

GallenteDrone Interfacing3Drones

GallenteDrone Navigation4Drones

GallenteDrone Sharpshooting4Drones

GallenteDrones5Drones

GallenteLight Drone Operation4Drones

GallenteMedium Drone Operation3Drones

GallenteRepair Drone Operation2Drones

GallenteElectronic Warfare4Electronic Systems

GallentePropulsion Jamming3Electronic Systems

GallenteWeapon Disruption3Electronic Systems

GallenteSensor Linking1Electronic Systems

GallenteAdvanced Weapon Upgrades1Engineering

GallenteCPU Management4Engineering

GallenteCapacitor Emission Systems3Engineering

GallenteCapacitor Management4Engineering

GallenteCapacitor Systems Operation3Engineering

GallenteElectronics Upgrades4Engineering

GallenteEnergy Grid Upgrades4Engineering

GallenteEnergy Pulse Weapons2Engineering

GallentePower Grid Management4Engineering

GallenteThermodynamics3Engineering

GallenteWeapon Upgrades4Engineering

GallenteControlled Bursts4Gunnery

GallenteGunnery5Gunnery

GallenteMedium Hybrid Turret4Gunnery

GallenteMotion Prediction4Gunnery

GallenteRapid Firing4Gunnery

GallenteSharpshooter4Gunnery

GallenteSmall Hybrid Turret4Gunnery

GallenteSurgical Strike4Gunnery

GallenteTrajectory Analysis4Gunnery

GallenteLeadership3Leadership

GallenteMissile Launcher Operation1Missiles

GallenteAcceleration Control3Navigation

GallenteAfterburner3Navigation

GallenteEvasive Maneuvering3Navigation

GallenteHigh Speed Maneuvering3Navigation

GallenteNavigation4Navigation

GallenteWarp Drive Operation3Navigation

GallenteBiology3Neural Enhancement

GallenteCybernetics3Neural Enhancement

GallenteIndustry5Production

GallenteMass Production3Production

GallenteMining4Resource Processing

GallenteMining Upgrades4Resource Processing

GallenteReprocessing3Resource Processing

GallenteSalvaging3Resource Processing

GallenteArmor Rigging2Rigging

GallenteAstronautics Rigging2Rigging

GallenteDrones Rigging2Rigging

GallenteElectronic Superiority Rigging2Rigging

GallenteHybrid Weapon Rigging2Rigging

GallenteJury Rigging3Rigging

GallenteShield Rigging2Rigging

GallenteArchaeology3Scanning

GallenteAstrometric Acquisition2Scanning

GallenteAstrometric Rangefinding2Scanning

GallenteAstrometrics3Scanning

GallenteHacking3Scanning

GallenteSurvey3Scanning

GallenteScience4Science

GallenteEM Shield Compensation1Shields

GallenteExplosive Shield Compensation1Shields

GallenteKinetic Shield Compensation1Shields

GallenteShield Compensation3Shields

GallenteShield Management3Shields

GallenteShield Operation4Shields

GallenteShield Upgrades4Shields

GallenteTactical Shield Manipulation3Shields

GallenteThermal Shield Compensation1Shields

GallenteConnections2Social

GallenteCriminal Connections2Social

GallenteDiplomacy3Social

GallenteDistribution Connections2Social

GallenteMining Connections2Social

GallenteNegotiation2Social

GallenteSecurity Connections2Social

GallenteSocial3Social

GallenteGallente Cruiser4Spaceship Command

GallenteGallente Destroyer4Spaceship Command

GallenteGallente Frigate4Spaceship Command

GallenteGallente Industrial1Spaceship Command

GallenteMining Frigate4Spaceship Command

GallenteSpaceship Command3Spaceship Command

GallenteAnchoring1Structure Management

GallenteLong Range Targeting3Targeting

GallenteSignature Analysis3Targeting

GallenteTarget Management4Targeting

GallenteBroker Relations2Trade

GallenteMarketing2Trade

GallenteTrade3Trade

 

MinmatarArmor Layering1Armor

MinmatarEM Armor Compensation1Armor

MinmatarExplosive Armor Compensation1Armor

MinmatarHull Upgrades4Armor

MinmatarKinetic Armor Compensation1Armor

MinmatarMechanics4Armor

MinmatarRemote Hull Repair Systems1Armor

MinmatarRepair Systems4Armor

MinmatarThermal Armor Compensation1Armor

MinmatarCorporation Management1Corporation Management

MinmatarDrones3Drones

MinmatarLight Drone Operation1Drones

MinmatarElectronic Warfare4Electronic Systems

MinmatarPropulsion Jamming3Electronic Systems

MinmatarWeapon Disruption3Electronic Systems

MinmatarTarget Painting1Electronic Systems

MinmatarAdvanced Weapon Upgrades1Engineering

MinmatarCPU Management4Engineering

MinmatarCapacitor Emission Systems3Engineering

MinmatarCapacitor Management4Engineering

MinmatarCapacitor Systems Operation3Engineering

MinmatarElectronics Upgrades4Engineering

MinmatarEnergy Grid Upgrades4Engineering

MinmatarEnergy Pulse Weapons2Engineering

MinmatarPower Grid Management4Engineering

MinmatarThermodynamics3Engineering

MinmatarWeapon Upgrades4Engineering

MinmatarControlled Bursts1Gunnery

MinmatarGunnery5Gunnery

MinmatarMedium Projectile Turret4Gunnery

MinmatarMotion Prediction4Gunnery

MinmatarRapid Firing4Gunnery

MinmatarSharpshooter4Gunnery

MinmatarSmall Projectile Turret4Gunnery

MinmatarSurgical Strike4Gunnery

MinmatarTrajectory Analysis4Gunnery

MinmatarLeadership3Leadership

MinmatarMissile Launcher Operation5Missiles

MinmatarLight Missiles4Missiles

MinmatarHeavy Assault Missiles3Missiles

MinmatarHeavy Missiles4Missiles

MinmatarMissile Bombardment4Missiles

MinmatarMissile Projection2Missiles

MinmatarRapid Launch4Missiles

MinmatarRockets4Missiles

MinmatarTarget Navigation Prediction3Missiles

MinmatarWarhead Upgrades3Missiles

MinmatarAcceleration Control3Navigation

MinmatarAfterburner3Navigation

MinmatarEvasive Maneuvering3Navigation

MinmatarHigh Speed Maneuvering3Navigation

MinmatarNavigation4Navigation

MinmatarWarp Drive Operation3Navigation

MinmatarBiology3Neural Enhancement

MinmatarCybernetics3Neural Enhancement

MinmatarIndustry5Production

MinmatarMass Production3Production

MinmatarMining4Resource Processing

MinmatarMining Upgrades4Resource Processing

MinmatarReprocessing3Resource Processing

MinmatarSalvaging3Resource Processing

MinmatarAstronautics Rigging2Rigging

MinmatarDrones Rigging2Rigging

MinmatarElectronic Superiority Rigging2Rigging

MinmatarProjectile Weapon Rigging2Rigging

MinmatarJury Rigging3Rigging

MinmatarShield Rigging2Rigging

MinmatarLauncher Rigging2Rigging

MinmatarArchaeology3Scanning

MinmatarAstrometric Acquisition2Scanning

MinmatarAstrometric Rangefinding2Scanning

MinmatarAstrometrics3Scanning

MinmatarHacking3Scanning

MinmatarSurvey3Scanning

MinmatarScience4Science

MinmatarEM Shield Compensation1Shields

MinmatarExplosive Shield Compensation1Shields

MinmatarKinetic Shield Compensation1Shields

MinmatarShield Compensation3Shields

MinmatarShield Emission Systems3Shields

MinmatarShield Management4Shields

MinmatarShield Operation4Shields

MinmatarShield Upgrades4Shields

MinmatarTactical Shield Manipulation3Shields

MinmatarThermal Shield Compensation1Shields

MinmatarConnections2Social

MinmatarCriminal Connections2Social

MinmatarDiplomacy3Social

MinmatarDistribution Connections2Social

MinmatarMining Connections2Social

MinmatarNegotiation2Social

MinmatarSecurity Connections2Social

MinmatarSocial3Social

MinmatarMinmatar Cruiser4Spaceship Command

MinmatarMinmatar Destroyer4Spaceship Command

MinmatarMinmatar Frigate4Spaceship Command

MinmatarMinmatar Industrial1Spaceship Command

MinmatarMining Frigate4Spaceship Command

MinmatarSpaceship Command3Spaceship Command

MinmatarAnchoring1Structure Management

MinmatarLong Range Targeting3Targeting

MinmatarSignature Analysis3Targeting

MinmatarTarget Management4Targeting

MinmatarBroker Relations2Trade

MinmatarMarketing2Trade

MinmatarTrade3Trade

 

Пожелания , советы, критика приветствуются.

Спасибо.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.09.2016 в 13:48, Hexus сказав:

Удивительно что столь горячей новости еще нет на сайте
https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/introducing-clone-states-and-the-future-of-access-to-eve-online
 

Русский форум бурлит, тема http://eve-ru.com/blogs/devblog/6270 для тех кто не умеет в английский.

Заранее прошу прощения за то что пощу ссылку на конкурента.

 

Вкратце 
Триал становится не ограниченым по времени, ограничения в 5 кк сп, можно летать только на рассовых шипах до крейсера включительно, можно изучать не все скилы.Все это называется АЛЬФА клон
Платный(омега клон) - снимает все ограничения= проплаченый аккаунт

Если есть потребность могу сделать перевод оригинала на рідну співочу мову.

Здравствуйте, да, потребность есть, сделайте пожалуйста перевод и выложите тут, добавим новость на главную.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...