NekroUA

The Space Cossacks - запрошуємо нових козаків до свого куріня!

51 повідомлення у цій темі

2.png

Space Cossacks

Серед безкраїх глибин крижаного космосу. В далині від кордонів чванливої Імперії. На орбіті однієї з мільярдів безіменних планет, гордо майорить стяг  ,увінчаний тризубом, космічної Січі.
Веселий та Вільний люд зі справжнім Козацьким духом, мешкає та воює з ворогами на просторах Синдикату. Кровожерливі Серпентіси, москалі, різноманітний лихий люд - давно став звичним в перехресті прицілу, а безшабашні вильоти та кемпи – частиною бутності.
Як і в сиву давнину, Космічні Козаки, раді бачити в своїх лавах кожного справжнього Українця, в чиїх жилах палає вогонь та жага до пригод.

За честь та славу!

За бретерство!

За волю Вкраїни!

Літо закінчилось! Прийшов час знову ставати до лав Українських космічних сил для боротьби з москальською навалою^_^

Запрошуємо новачків та досвідчених пілотів до PVP Корпорація Space Cossacs, та академії -  Space Sich.

Мешкаємо в NPC 0.0 Syndicate , система IIRH. Регіон доволі тихий, проте, з непоганими можливостями для заробітку. В програмі:

• Регулярні ПвП івенти
  • Тренувальні пілоти для новачків.
  • Практика на тест сервері.
  • Компенсація кораблів для новачків
  • Корпоративний Ангар 
  • Тощо..

Вимоги до Джур:

• Бажання воювати та вчитись
  • Самостійність
  • Адекватність
  • Наявність мікрофону та можливість говорити
  • Бажання працювати в команді та на результат
  • Знання гімну

Живи Вільно, Помри Гідно

Також запрошуємо до співпраці Українські корпорації! Вчимося воювати та створюємо могутнє Українське комюніті разом!

Слава Україні!

З усіх питань ПМ або інгейм контак Nekro UA

Змінено користувачем NekroUA
3 користувачам сподобалося це

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По больше инфы напишите в каких секторах какая специализация и прочее чем планируете заниматся какое отношение к РЭД Альянсу))))) 

ЗЫ

Написал в личку евы  ник- Bazeman_KH я пока что новичок на триале осталось 6 дней думаю оплачивать 3 мес подписку

Поділитися повідомленням

Как это назвать, человек только варпать научился, а уже интересуется отношением к Ред альянсу. лол Ред Альянс это убогое образование, которое не стоит даже упоминания на этом форуме.

Змінено користувачем MyrnyKiev

Поділитися повідомленням

Как это назвать, человек только варпать научился, а уже интересуется отношением к Ред альянсу. лол Ред Альянс это убогое образование, которое не стоит даже упоминания на этом форуме.

Если ты не заметил форум умирает , благодаря таким как ты...вот нафига мне как новичку - " который только научился варпать" заходить сюда еще раз  и тратить время на общение с людьми  , обделенным воспитанием,тактом и элементарным уважением.

Поділитися повідомленням

Я тебе нубу(по твоему новичку) обьясняю, что Ред Альянс в Еве это убогое образование, которое не стоит даже упоминать. Видишь уже дискуссия и форум не мертвый. Нет что бы сказать, спасибо за обьянснение...ты тут начинаешь тактитЬ.

Змінено користувачем MyrnyKiev

Поділитися повідомленням

По больше инфы напишите в каких секторах какая специализация и прочее чем планируете заниматся какое отношение к РЭД Альянсу))))) 

ЗЫ

Написал в личку евы  ник- Bazeman_KH я пока что новичок на триале осталось 6 дней думаю оплачивать 3 мес подписку

Думаю, що хлопці з УА.СП живуть в Сіндикаті, а РА - в Інсмазері

і перші з другими можуть перетнутись хіба як через ВХ полетять бити червоних крабів

Поділитися повідомленням

Привіт народ....

Хреновий з мене піарщик на форумі...

Ну що ж, як просили , трошки більше загальної інформації про нашу маленьку банду

На данному єтапі мешкаємо в НПЦ 00 - Синдикат

Основны формати: Калдарський та Галенський фріг та круз сайз.

Сфера діяльності: Навчання ПвП, хоча нажаль маємо дуже серйозні проблеми з кадрами та ресурсами.

Івенти: централізовані роуми 2-3 раза на тиждень. Є власний ТС, Форум і що там ще треба...

Власне всю додаткову інфу можете задати в ПМ =)

Не судіть сильно, але борда говорить сама за себе...Тому повторюю, ми всі вчимось..) https://zkillboard.com/corporation/98303612/

Ніяким чином не претендумо на звання батьок пвп,вмію кретично дивитись на речі...=)

Буду радий бачити всіх хто готовий працювати та грати заради спільної ідеї!

Поділитися повідомленням

Нуачо, картинка в стартовом посте выглядит неплохо, правда цвета не очень :D

Поділитися повідомленням

мм...Червоно-чорний...Що не так?

Поділитися повідомленням

Не знаю, я не художник :) Но кажется, что серый металлик зашёл бы лучше, это же трезубец, да? :) Ну и заливка чёрным тоже как-то не смотрится. Но это моё виденье, трезубец ваш-то :)

Змінено користувачем wrk

Поділитися повідомленням

І так.... Більше пвп, більше драйву....

Корпорація готується до деплоя в новий регіон...

Це лоу секи:

Derelic http://evemaps.dotlan.net/map/Derelik

чи 

Molden Heath http://evemaps.dotlan.net/map/Molden_Heath   

-- Визначаємось до кінця місяця))

--Смачні плекси та релікі в Санаш 00 та лоу, піратські міски в Курсі та багато інших смаколиків

--Кемпи вхідних систем в Провіденс та курсу

--Нові цілі для роумів та пвп розвитку пілотів!

Подробиці згодом)))

Поділитися повідомленням

Хочу вернутся в Eve.Щас присматриваю пилота для покупки и корпу.

Можно линк на домашний сайт если есть.А так же конкретнее по пилотам в которых нуждаетесь.В личку)

Змінено користувачем Рома

Поділитися повідомленням

Плани трошки змінились...

Козаки нарешті потрапили в Європу, правда через Американський Альянс)

З донедавна корпорація The Space Cossacks  приєдналась до альянсу  Mercenary Coalition !

Мешкаємо в системі Tannolen (The Citadele) - http://evemaps.dotlan.net/map/The_Citadel/Tannolen

Альянс хоч доволі іменитий, але переживає так би мовити *Ревюніон*, тому є можливість повноцінно залучитись до доволі цікавих подій!

Робота за контрактом, Піратсво, роумінги, приємний колектив Шведів та Амереканців...

Потрібна дпомога з виселенням москалів?)

Звиртайтесь!

Для Українців знижки )

Поділитися повідомленням

Салют, уважаемой компании))))

а как бы мне это к вам попасть? надеюсь новые игроки всё ещё нужны))

в игре Вlack Ormand

заранее спасибо

Змінено користувачем BlackDoc

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!!

Планую почати грати, і дуже хочу в Українському суспільстві. У вас немає нічого на зразок академії ?

Поділитися повідомленням

Дуже хочу до вас. Хочу спілкуватись українською в EVE і не об`єднуватись з росіянами в ній, а протистояти їм через національну приналежність.

У грі Aeon Kit.

Давно вже не грав, хочу повернутись у гру. Раніше заробляв в вх. На цьому акк наче має бути нічогенька Тенга. 

Ну і мені теж "Можно линк на домашний сайт если есть.А так же конкретнее по пилотам в которых нуждаетесь. Бажано на електронку Aeonkit@gmail.com"

Поділитися повідомленням

Всім привіт!!!

Планую почати грати, і дуже хочу в Українському суспільстві. У вас немає нічого на зразок академії ?

Привіт, соррі за затримку...

Так , є академка....Давай обговоримо деталі в ПМ )

Салют, уважаемой компании))))

а как бы мне это к вам попасть? надеюсь новые игроки всё ещё нужны))

в игре Вlack Ormand

заранее спасибо

Привіт...Бойові пілоти завжди потрібні)

Зараз нажаль в зв*язку з відьмаком  в невеличкій творчій відпустці.) Буду радий обговорити деталі в ПМ)

Поділитися повідомленням

на месяц уезжаю, долг зовёт))) по приезду уже как-то свяжемся

Поділитися повідомленням

Є бажання грати в вашому колективу, однак не можу зв*язатися з Nekro UA в грі. З ким ще можно поспілкуватись про прийняття в корпу?

Поділитися повідомленням

Космічні Козаки приєдналась до Англомовного альянсу Flying Dangerous що базується в регіоні Синдикат, система TXW-EI

Готуємось до нового сезону та нових пригод на просторах Нового Едему

Також вашій увазі наш сайт на якому можна подивитись більш детальну інформацію що до нашої бутності, ігрової та поза ігрової активності - тощо!

Поділитися повідомленням

Какие варианты заработка предлагает ваша корпорация? Ведь на чистом ПВП на плекс не заработаешь....

P.S. Исправте, если я в чем-то неправ - опыт игры небольшой.

Поділитися повідомленням

Какие варианты заработка предлагает ваша корпорация? Ведь на чистом ПВП на плекс не заработаешь....

P.S. Исправте, если я в чем-то неправ - опыт игры небольшой.

Всі більш менш  ефективні способи заробітку в цій грі вимагають певного бажання від пілота, а саме бажання використовувати сіру субстанцію (мозок) , бажання крутитись та приймати участь в пвп =)

Назвати відстрілювання НпЦ на аномальках в клаймах, копання астероїдів та проходження 100500 тисяч місій в імперії ефективним проводженням часу та вдалим варіантом для заробітку в мене відверто не повернеться язик.

Відповідаючи на твоє питання

Зараз у нас немає стабільних варіантів бездумного крабінга )

Також , якщо твоя гра закллючаєтсья в заробітку ісок на проплату, далі ставиться галочка - Місія виконана і поїхали по кругу - ну теж сорі, з цим особливо не зарадимо...

Але ,  показати як заробляти не прив*язуючись до регіонів та людей ,не витрачаючи весь ігровий час заради плекса -  велкам)

Поділитися повідомленням

Я играл несколько месяцев: вступил в корпу, переехал в нули и получил возможность заработка на подписку.... 

Но довольно быстро мне наскучило часами крабить на подписку лишь для того, чтобы появилась возможность крабить дальше. Замкнутый круг... На этом я и забросил игру.

Вот сейчас подумываю вернутся, но еще колеблюсь.

Отсюда вопрос по теме: "Можно ли к вам на триальном аккаунте и сколько проблизительно времени прокачки нужно, чтобы попробовать себя в пвп?"

Поділитися повідомленням

Доброго дня.

Підкажіть будь ласка, чи є у вас промислові підрозділи чи дружні корпорації з такою самою тематикою?

Розвиваюсь на манера. 8КК + SP

Поділитися повідомленням

Доброго дня.

Підкажіть будь ласка, чи є у вас промислові підрозділи чи дружні корпорації з такою самою тематикою?

Розвиваюсь на манера. 8КК + SP

Також цікавить дане питання так як маю 2 акки один промисловець інший майнер. А корпу змінити хочу так як в моїй активність нуль.

Змінено користувачем UNGO

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз