Sweet

PVEVE - канал допомоги новим пілотам

10 повідомлень у цій темі

Пропонуємо практичну допомогу новачкам (тріальним і не тільки), а також тим, в кого все ще виникають труднощі з ІСКами.

На каналі збираються групові PVE-вильоти на плекси (приховані ДЕД-комплекси) в Імперії (переважно хайсек)

Гроші за полутані під час вильоту приблуди діляться поміж учасників вильоту.

В хайсечних плексах можна знайти дорогі й не дуже дедспейс та фракційні речі (від кількох тисяч до кількасот мільйонів ІСК). Кожен отримує свою частку відповідно до своєї участі в вильоті. Наприклад, якщо ви залишили флот раніше кінця вильоту, або приєдналися до нього пізніше його початку, то отримаєте меншу частку, ніж інші пілоти. Тобто ваш заробіток буде начислено саме з тих плексів, в проходженні яких ви брали участь.

Сенс групового вильоту - в розділенні ролей: вам не треба поєднувати в одному кораблі функції сканера, танк і ДПС, особливо на слабких скіллах (незважаючи на те, що новітні дроновозки непогано виконують ці ролі). Сумарний ДПС гангу більше 1к, таким чином більність хайсек комплексів проходяться в рази швидше, ніж соло, а сканер в цей час вишукує нові плекси.

Загальні правила:

- Брати участь можуть пілоти з будь-яких корпорацій, в т.ч. і НПЦ.

- Ніяких зобов'язань для учасників вильоту.

- Щоб взяти участь у вильоті - приходьте на канал PVEVE та підпишіться на розсилку з такою ж назвою.

- Для зв'язку використовується програма ТімСпік, прошу встановити її до початку вильту.

- Зараз (літо) вильоти проводяться кілька разів на місяць, сподіваюсь, що восени зможемо довести число вильотів до 2-3 на тиждень.

- Здебільшого початок вильоту призначається на 16:00 ЕТ.

- На каналі заборонено рекрутинг, не схвалюється обговорення реальної та інгейм політики, ненормативна лексика та язиг падонкафф.

- При появі в плексі будь-яких гравців, які не є мемберами флоту, по-перше - невідкладно скажіть про це (можна голосом), по-друге - дуже уважно слухайте і виконуйте накази ФК. 

Для вильоту бажано мати:

- Будь-який невеликий бойовий корабель (деякі ФК, наприклад я, в листі до розсилки чітко розписують, що саме хочуть бачити на вильоті; інші ФК більш "демократичні" і набирають будь-яку "солянку"), зазвичай обмеження "до крузера включно", іноді бувають виключно фріг-сайз вильоти (до дестроєра включно).

- Бажано мати пропмодуль (АБ/МВД; в багатьох випадках рекомендовано збирати крейсер під МВД, але мати з собою мобільне депо і АБ - в деяких плексах МВД не працює).

- Часто потрібні сканери на вильоті. Сканер - т1 фрігат з бонусами на скан або т2 коверт опс. В Рубіконі можна взяти стратіос/астеро. 

Посилання:

Описи дедспейс комплексів:

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Середа, 20/08/2014, 16:00 за Євою
Виліт: Amarr Victor
місце збору: система Sarum Prime
шиптайп: армор, до крейсера включно
Цілі: Блади / Саньша (резист: ЕМ/Термал, дамаг: ЕМ/Термал)
(готуйтеся до тонни трекдизів)
Зона польоту: хайсек, може трохи лоу
Let's light 'em up with lazerzz!

Поділитися повідомленням

Власне, БР писани нема про що, пролетілись Домейном та Таш-Мурконом, геть все чисто було викраблене, тож профіт з кількох дронових плексів та смоллових саньшистських (в суммі 25кк) було віддано єдиному новачку (інші пілоти вже давно літають з ПВЄВою, тож від своєї частки відмовились). Літайте з нами нашими авіалініями!

Поділитися повідомленням

Позачерговий виліт ПВЕВЕ до The Serpentis Coil тривалістю близько години закінчився кількома дедспейс-модулями і БПК на Даредевіл. Загалом трофеї потягнули на 100 мільйонів. Гроші будуть поділені на трьох пілотів, один з них новенький на Алгосі. Літайте нашими гангами!

Поділитися повідомленням

Трохи розчарувавшись в чатику ПВЕВЕ через значну кількість "ватних" пілотів, вирішив набрати народ з укрчату.

Відгукнувся лиш один пілот Fangir Wildborn. Удвох ми полетіли по калдарським хайсекам - він на рейл-мерліні, я на лайт-хоку.

В Kino нам попався лукаут, з якого нычого не випало. В Yria - 3/10, який приніс нам лут Pithii C-type ШБ і шилд-лійку.

В Oisio та Oshaima були вотчі, які дали нам експедиції. Одна експа обірвалася, інша - залишила нам останній етап в лоу, докинувши до того всього кілька мід-грейд кристалів та ДГ ШБ ампліфайєр. В суммі по бай-ордерам вийшло 185кк, які і було поділено на двох. Літайте нашими лініями!

Поділитися повідомленням

Було цікаво и дуже пізнавально, незважаючи на відсутність в мене мікрофону.

Булоб веселіше. якби більше народу приєдналося.

Та й деякі люди з чату розповідали про що гангом по хайсеку це тупо,

але я не згоден - гангом навіть копати цікаво.

Отримав багато фану. Чекаю на подовження. :yes4:

Поділитися повідомленням

Позачерговий виліт ПВЕВЕ до The Serpentis Coil тривалістю близько години закінчився кількома дедспейс-модулями і БПК на Даредевіл. Загалом трофеї потягнули на 100 мільйонів. Гроші будуть поділені на трьох пілотів, один з них новенький на Алгосі. Літайте нашими гангами!

-Я не так давно граю у EvE online, якщо е можливість, хотів би вступити у якусь корп для новачків,можеш щось підказати?

Також хотів би політати з ПВЄВою

Змінено користувачем DemonHunter

Поділитися повідомленням

-Я не так давно граю у EvE online, якщо е можливість, хотів би вступити у якусь корп для новачків,можеш щось підказати?

Зайди на ингейм-канал Україна[uA] и спроси там, я думаю подберут тебе корпорацию.

f2016-clip-15kb.jpg

Поділитися повідомленням

Или зайди в канал SkyDevils, мы принимаем новичков.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз