GreedyDwarf

51-денний (проплачений) аккаунт, для новачків, у подарунок

161 повідомлення у цій темі

Дуже прошу надати менi можливiсть пограти в Еву на повному аккаунтi, буду щиро вдячний за 51-но денний аккаунт!

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я усім ! Шановні пілоти, особливо новачки, я наразі не виходжу у космос, і вже тривалий час не запускав EVE :(

Тому вибачайте - 51-денних аккаунтів не маю. В приват можете поки не писати. Але тут, в темі, є ще активні пілоти, що допомагають на старті новачкам. 

Як буду активно грати (копать-неспать) то обовязково відпишусь тут ;)

Поділитися повідомленням

Доброго дня! Трапилась невеличка проблемка мий аккаунт сперли )) хто памятае я тут був розваввав сам аккаунты зараз я опинився в ситуацii коли самому потрiбен аккаунт буду вдячний якщо хтось допоможе обицяю якщо видновлю акк видновити роздачу аккаунтов. 

Поділитися повідомленням

В 28.06.2016 в 12:31, SergON сказав:

Доброго дня! Трапилась невеличка проблемка мий аккаунт сперли )) хто памятае я тут був розваввав сам аккаунты зараз я опинився в ситуацii коли самому потрiбен аккаунт буду вдячний якщо хтось допоможе обицяю якщо видновлю акк видновити роздачу аккаунтов. 

Відповів вам у групі ВК

Поділитися повідомленням

В 30.06.2016 в 19:04, Ksardius сказав:

Відповів вам у групі ВК

так дякую )) я написав там маил ))) чекаю на запрошення )))

Поділитися повідомленням

Выслал. Скажите как зарегистрируетесь свой ник - я его оплачу.

Поділитися повідомленням

День добрый, Уважаемые!

Вчера зарегистрировался и начал игру на триале. Хотелось все же попробовать на полном аккаунте без ограничений.

Будьте добры дайте знать если есть такая возможность и для меня.

Певно вже ніхто не допоможе ((( шкода....

Змінено користувачем Nibelung
дополнение

Поділитися повідомленням

Я вже писав в ЛС GreedyDwarf'у, напишу ще тут, що маю бажання отримати акк на 51 день, але ще і підтримку на перших парах, так як являюсь повним профаном, не грав навіть жодної хвилина, так що расу не знаю яку вибрати. 

Поділитися повідомленням

14 години тому, PAKETA_HOMEP_17 сказав:

Я вже писав в ЛС GreedyDwarf'у, напишу ще тут, що маю бажання отримати акк на 51 день, але ще і підтримку на перших парах, так як являюсь повним профаном, не грав навіть жодної хвилина, так що расу не знаю яку вибрати. 

Якщо тут не відповість ніхто - спробуйте на нашій сторінці ВК - https://new.vk.com/eveua

Поділитися повідомленням

1 час назад, Ksardius сказал:

Якщо тут не відповість ніхто - спробуйте на нашій сторінці ВК - https://new.vk.com/eveua

А до кого саме ?

Поділитися повідомленням

Доброго Дня! Можу видати 1 аккаунт на 51 день чекаю листа  приват )) скоро буде 2 аккаунт

P.S я не могу долго ждать если не будет заявок то я просто оплачу без 51 дневного акка

Змінено користувачем SergON

Поділитися повідомленням

В 05.08.2016 в 13:37, SergON сказал:

Доброго Дня! Можу видати 1 аккаунт на 51 день чекаю листа  приват )) скоро буде 2 аккаунт

P.S я не могу долго ждать если не будет заявок то я просто оплачу без 51 дневного акка

Я написав в ЛС, якщо звичайно не пізно. Просто був у відрядженні і не зміг написати в пятницю 

Поділитися повідомленням

4 години тому, PAKETA_HOMEP_17 сказав:

Я написав в ЛС, якщо звичайно не пізно. Просто був у відрядженні і не зміг написати в пятницю 

трохи пизно тому що дав аккаунт для людини яка написала в групи вк але так як ви тут написали ранише то впродовж 1-2 днив я вам видам також ))) 

Поділитися повідомленням

7 часов назад, SergON сказал:

трохи пизно тому що дав аккаунт для людини яка написала в групи вк але так як ви тут написали ранише то впродовж 1-2 днив я вам видам також ))) 

Дякую 

Поділитися повідомленням

ребят привет,кто может приглашение кинуть чтоб 21 день бил, желательно (пригласивший отдаёт тебе PLEX и таким образом вы оба продлеваете подписку на месяц Хд ))) если ето еще актуально...
про себя: умение согласованно работать в коллективе; умение быстро обучаться и запоминать новую информацию; ответственность;пунктуальность и т.д.

настроен играть постоянно с отдачей!                 https://new.vk.com/kutsienko  

буду щиро вдячний за 51

Поділитися повідомленням

В 04.05.2016 в 11:02, GreedyDwarf сказав:

Доброго здоров'я усім ! Шановні пілоти, особливо новачки, я наразі не виходжу у космос, і вже тривалий час не запускав EVE :(

Тому вибачайте - 51-денних аккаунтів не маю. В приват можете поки не писати. Але тут, в темі, є ще активні пілоти, що допомагають на старті новачкам. 

Як буду активно грати (копать-неспать) то обовязково відпишусь тут ;)

Здоров :), Давай знову вийдемо політаємо, я знов начитався всяких дурних книжок про космос, є тяга вернутись :) Поси є, фіту дофіга, цитадельку забацаємо, короче всьо є для майнінга, нема лише з ким, самому щось недуже хочеться.

Поділитися повідомленням

Ну що там кому ще не дали 51 денний аккаунт?

Поділитися повідомленням

Дякую SergOn за ак і всю допомогу яку ти мені надаєш :)

Поділитися повідомленням

Приветствую. 
Имею надежду вернуться в ЕВУ, решил задать пару вопросов.
Если кто-то согласится поделиться 51 акком то как это будет ?
Регистрировать учетку самому по реф ссылке, или проплаченный акаунт уже с созданным персом , зарегистрирован на рандомную почту?

Поділитися повідомленням

Ребята можете помочь восстановить старый акк, я не помню какая сумма на аке, сейчас есть возможность на 4 часа активировать чтоб проплатить, сколько сейчас исок стоит плекс?

Тимспик есть, на акке 700-900 миллионов исок должно быть.

Поділитися повідомленням

23 часа назад, Kasiro сказал:

Ребята можете помочь восстановить старый акк, я не помню какая сумма на аке, сейчас есть возможность на 4 часа активировать чтоб проплатить, сколько сейчас исок стоит плекс?

Тимспик есть, на акке 700-900 миллионов исок должно быть.

https://eve-central.com/home/quicklook.html?typeid=29668
Итого если за 4 часа надо купить то лярд примерно

Поділитися повідомленням

Ага перс и все имущество находится в нулях, вдруг дырки не найду, хотелось бы подстраховаться, чтоб кто был онлайн с плексом, пока я эти 4 часа буду пытаться вывезти печеньки в житу.

Поділитися повідомленням

Радует что за пол года цена не изменилась в большую сторону.

Поділитися повідомленням

Мой вопрос снят, в игру вернулся подписку продлил, теперь проблема не могу забрать ассеты со станции Соларов, корпа распалась((

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз