GreedyDwarf

51-денний (проплачений) аккаунт, для новачків, у подарунок

161 повідомлення у цій темі

Добрий день , хочу спробувати цю гру і зненацька натрапив на це повідомлення , чи ще будуть такі акціі , якщо так можна назвати таку доброту з Вашоіі сторони , я був би вдячний за такий подарунок , чи мені спробувати 30-денний аккаунт а потім вже думати про більше , Буду вдячний за відповідь любу

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановнi форумчани, вiтаю вас! Дуже прошу надати менi можливiсть пограти в Еву на повному аккаунтi, буду щиро вдячний за 51-но денний аккаунт!

upd 17.02.16

Все ще актуально, буваю на форумi кожного дня!

Змінено користувачем Microb

Поділитися повідомленням

Я так понял никому из реальных новичков больше не надо акк 51 дневный? ))) пробовал достучаться в групе вк тишина в игейме тишина )))) наконец сегодня зарегался думаю подарить 1 акк кому-то ))) 

Поділитися повідомленням

Я так понял никому из реальных новичков больше не надо акк 51 дневный? ))) пробовал достучаться в групе вк тишина в игейме тишина )))) наконец сегодня зарегался думаю подарить 1 акк кому-то ))) 

Якщо можете то я був би радий отримати такий аккаунт. Дякую! Що для цього потрібно?

Змінено користувачем Vitos UA

Поділитися повідомленням

Якщо можете то я був би радий отримати такий аккаунт. Дякую! Що для цього потрібно?

Створюете новий аккаунт! по моему приглашению я покупаю плекс и оплачиаю ваш аккаунт и вы летаете ))) так же могу помочь с зароботком на плекс летая на инкуршун но там надо качать определённый кораблик ))) P.S. в игре мне писать только по почте так как я на саньше и автоотказ связи стоит ))

Змінено користувачем SergON

Поділитися повідомленням

Як розумiю, я пропустив можливiсть, дуже прошу наступний аккаунт!

Чекаю, вже понад два мiсяцi!

Змінено користувачем Microb

Поділитися повідомленням

Як розумiю, я пропустив можливiсть, дуже прошу наступний аккаунт!

Чекаю, вже понад два мiсяцi!

так менi написали ингейм я зараз зроблю одного бойца який зможе заробляти до 1 лярда в день та думаю за 2-4 дня ми вам дамо також аккаунт. человек которому я проплатил обещал помочь с новыми плексами ) сейчас чтобы он зарабатывал в него нужно вложить около 3-4 милиардов ну это дело нескольких дней так что думаю в ближайшие ддни мы сможем вам дать аккаунт ) и ещё одно мы можем помочь с розвитием если вы пообещаете что так-же поможете другим )))

Поділитися повідомленням

Up. Последний плекс будет выдан Олександру который мне писал ингейм! Олександр напиши мне в пм ато я плекс купил он лежит на станции Hek если через 4 дня не напишеш я отдам плекс другому!  

P.S. Пиши лучше в пм так как я эту тему не отслеживаю а когда в пм пишеться то мне на почту приходит письмо )))

Поділитися повідомленням

Up. Последний плекс будет выдан Олександру который мне писал ингейм! Олександр напиши мне в пм ато я плекс купил он лежит на станции Hek если через 4 дня не напишеш я отдам плекс другому!  

P.S. Пиши лучше в пм так как я эту тему не отслеживаю а когда в пм пишеться то мне на почту приходит письмо )))

Вы можете поставить уведомление на почту, если кто-то отпишется в эту тему :)

Поділитися повідомленням

Добрый день. Если ещё есть возможность, то хотелось бы получить полный аккаунт. 

Поділитися повідомленням

Доброго времени суток . Ребята есть еще такая возможность с аккаунтом? Хотелось бы присоединится к вашим рядам в EVE. опыт если что маленький ( триал 14 дней ) но есть.

Поділитися повідомленням

И так 

Microb - ВИДАНО 51 денний проплачений аккаунт + 30 000 000 стартового капіталу! Вдалих польотів!

дмитрий - не вийшов на звязок НЕ Видано!

Саня - не вийшов на звязок Не Видано!

залишилось 2 плекса 1 напевно залишу або продам а 1 ще готовий активувати для новачка!

Поділитися повідомленням

5 часов назад, SergON сказал:

Microb - ВИДАНО 51 денний проплачений аккаунт + 30 000 000 стартового капіталу! Вдалих польотів!

Дуже дякую, круто на повному аккаунтi! =)

Поділитися повідомленням

8 часов назад, Microb сказал:

Дуже дякую, круто на повному аккаунтi! =)

Новички, не забывайте вступать в группу ВК https://vk.com/eveua:)

Поділитися повідомленням

Фух, пришлось через ФБ регаться иначе тупо не пускает, хоть застрелись.

Всем привет.

А, и в группу вступил..

UPD1: Фио в игре: James I Graybeard. I - єто заглавная i.

Готов к сотрудничеству, впитьівать инфу как губка воду, частично конспектировать. Есть ТС, но не проблема поставить че нить другое, кроме скайпа.

Змінено користувачем Graybeard
UPD

Поділитися повідомленням

4 часа назад, Ksardius сказал:

Новички, не забывайте вступать в группу ВК https://vk.com/eveua:)

Вступив в группу, дякую)

Поділитися повідомленням

Доброго дня,хотів би почати гру в EVE online,раніше вже грав на тріалці в 14 дні намайнив на підписку,але проблеми з залізом не дали мені цього зробити.Був би не проти,якщо б мене детально освідомили по грі,зацікавлений дуже:)/Зараз неможливо зареєструватись,у чому трабл?/

Поділитися повідомленням

1 час назад, HenryNash сказал:

Доброго дня,хотів би почати гру в EVE online,раніше вже грав на тріалці в 14 дні намайнив на підписку,але проблеми з залізом не дали мені цього зробити.Був би не проти,якщо б мене детально освідомили по грі,зацікавлений дуже:)/Зараз неможливо зареєструватись,у чому трабл?/

перевірив реєстрація проходить зараз нормально )

Поділитися повідомленням

7 часов назад, HenryNash сказал:

якщо можете зайти в голосовий звязок тим спик або рейд колл напишіть для мене особисте повідомлення я завтра близько 21:00 буду вдома уже )

Поділитися повідомленням

17 часов назад, SergON сказал:

якщо можете зайти в голосовий звязок тим спик або рейд колл напишіть для мене особисте повідомлення я завтра близько 21:00 буду вдома уже )

А якось по-іншому зв'язатися з вами можна?Просто в мене в ноутбуці вмонтований мікрофон непрацює:(

Поділитися повідомленням

1 час назад, HenryNash сказал:

А якось по-іншому зв'язатися з вами можна?Просто в мене в ноутбуці вмонтований мікрофон непрацює:(

можна в чат каналі eve-ua або в приватному повідомленні

Поділитися повідомленням

11 минуту назад, SergON сказал:

можна в чат каналі eve-ua або в приватному повідомленні

Найшов в EVE,згодом напишу:)

Поділитися повідомленням

Хлопці підкиньте якщо можна 51-денний ак. Буду радий політати з вами

Поділитися повідомленням

В 05.04.2016 в 07:09, MrMensk сказал:

Хлопці підкиньте якщо можна 51-денний ак. Буду радий політати з вами

Еще актуально?

Поділитися повідомленням

я тоже хочу акк... Полетал бы...

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз