GreedyDwarf

51-денний (проплачений) аккаунт, для новачків, у подарунок

161 повідомлення у цій темі

Власне причина такої об'яви - оплачую гру "мейну" ПЛЕКСами, внутрішньоігровою валютою. Використовуючи програму "Позови друга", можу отримувати щомісяця  додатковий, проплачений на 51 день аккаунт.

Тому один аккаунт, раз у місяць можу дарувати. Аккаунт реєструю на новостворену пошту, реквізити якої додаю до реквізитів аккаунта,   новий власник може спокійно змінити паролі до пошти й аккаунта ЕВЕ.

Хотілось би, щоб звертались у першу чергу новачки - ті хто хоче спробувати ЕВЕ без обмежень, ну і матиме шанс нафармити собі на підписку ігрової валюти .

Звертайтесь з запитом в ЛС, або у грі Wen Komm. Побажання щодо раси й статі персонажа враховую.

Якщо до справи долучаться інші пілоти, буду лише радий.

В данний момент аккаунт буде створено до 20.07.2014р. Попередній аккаунт було подаровано у внутрішньоігровому чаті "УкрЧат" місяць тому.

2 користувачам сподобалося це

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перенес в Услуги.

Поділитися повідомленням

Привіт, хочу спробувати Еву. Є вільний аккаунт?

Поділитися повідомленням

Аккаунт від 20.07.2014 було віддано у грі того ж дня.

На разі, уже маю замовлення по внутрішньоігровій пошті, тому серпневий акк віддам тому пілоту.

Kai ти наступний, постараюсь до кінця серпня відправити тобі данні на електронку, вказану тобою в ПС ( якщо то буде ще актуально для тебе).

Поділитися повідомленням

Дуже дякую Вячеславу, завдяки йому я в грі вже 1 місяць. Отримав від нього аккаунт (на 51 днів) у подарунок, просто так, безкоштовно і без сплати картками.

Також з його допомогою та підказками вже зміг нафармити на ПЛЕКС та продовжити добру традицію, створивши новий аккаунт, оплатив його плексом, та подарував цей аккаунт у внутрішньоігровому форумі УкрЧат. 

Оскільки я вже долучився до просування EVE Online, то в майбутньому знову зможу створити 51-денний аккаунт та подарувати його бажаючим повніше спробувати цю гру. Так що звертайтесь.

Змінено користувачем Kido Virp

Поділитися повідомленням

Незабаром буде можливість відкрити новий акк на 51 день, то ж кому цікаво пограти в Єву - звертайтесь, або на внутрішньому каналі УкрЧат, або приватно, або у скайп (в моєму профілі вказаний).

Поділитися повідомленням

Идея великолепна, прям щас есть возможность замутить три таких аккаунта, если кому надо пишите в ЛС. Ну и может есть у кого предпочтения по поводу почтового ящика, попробую учесть.

Поділитися повідомленням

Идея великолепна, прям щас есть возможность замутить три таких аккаунта, если кому надо пишите в ЛС. Ну и может есть у кого предпочтения по поводу почтового ящика, попробую учесть.

Привіт. Як з тобою можна зв'язатись?

Поділитися повідомленням

мій нік у грі - Kido Virp

skype - pciloid

звертайтесь, є можливість відкрити 51-денний акк

Поділитися повідомленням

Серпневі замовлення усі виконав.

Поділитися повідомленням

На вересень вже акки роздав, наступні плануються на жовтень

Поділитися повідомленням

Панове , дуже нуждаюсь в аккаунте на 51 день .... пошта на ваш вибiр ( голове щоб я мав доступ и знав секретнне питання ) .Кто может помочь и подарить такую возможность вернутся в игру ( год назад играл 2 недели на триале ) отпишите мне плиз Вконтакте http://vk.com/cartechrovno или в ICQ что указанна у меня в профиле . Заранее большое спасибо всем кто поможет ( нужен всего 1 аккаунт , хочу калдари создать снова)

Змінено користувачем alex107

Поділитися повідомленням

Привіт, грав ще в 2011 році, свого старого акаунта подарував, був би дуже вдячний за 51-денний ак, зараз на 14-денному триалі пробую.

Пошта бажано gmail, раса Калдарі.

Дякую

Змінено користувачем liketowar

Поділитися повідомленням

Всем привет! Сто лет не заходил сюда. Решил вернуться (Еле вспомнил пароль, ибо на почту спасательное письмо с паролем по чему то не приходит Админ! . P.S. Вернулся может на день а может на долго).

Какая то странная благотворительность. 

51-денний (проплачений) аккаунт, для новачків, у подарунок

Если так и есть то молодец.  Но чует мое сердце какой-то подвох.

Поділитися повідомленням

тема уже давно не актуальна ...

Поділитися повідомленням

А люди пишут. Такие неактуальные темы нужно закрывать.

Поділитися повідомленням

Тема актуальна, але на жаль на вересень всім замовлення закрив. Зможу допомогти з 51-денним акком лише у жовтні, а жовтень вже за пару днів, то ж наберіться терпіння.

Поділитися повідомленням

Тема актуальна, але на жаль на вересень всім замовлення закрив. Зможу допомогти з 51-денним акком лише у жовтні, а жовтень вже за пару днів, то ж наберіться терпіння.

Ну ты добряк. Если раздаешь плексы на лево и на право. Аттракцион невиданной щедрости. Что не характерно для игроков EVE. Или я что-то не правильно понимаю?

Поділитися повідомленням

ні, ти не розумієш. Я не добряк, просто проплачуючи плексом аккаунт (який створений по моїй бадді програмі) я теж отримую 30 днів підписки. І це все вже описано в http://www.eve-ua.com/?type=content&category=1&id=795

І так можна було весь час... тільки раніше плекс на новий акк передавався прямим торгом, атепер навіть цього не треба.

Поділитися повідомленням

А замороженного перса можно воскресить таким образом? 

Поділитися повідомленням

Любого можна. Але якщо він зареєстрований не по моїй бадді програмі то мені немає сенсу викидати плекс на чужий акк. Я добрий але не настільки :)

Поділитися повідомленням

ні, ти не розумієш. Я не добряк, просто проплачуючи плексом аккаунт (який створений по моїй бадді програмі) я теж отримую 30 днів підписки. І це все вже описано в http://www.eve-ua.com/?type=content&category=1&id=795

І так можна було весь час... тільки раніше плекс на новий акк передавався прямим торгом, атепер навіть цього не треба.

Дякую, за безкоштовний аккаунт з 51 днем гри :)

Змінено користувачем AlcoPower

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз