Оленка

Нова дівчинка-українка - майбутня лідерка корпорації

22 повідомлення у цій темі

Привіт усім!!!

Давно вже мріяла почати, але не поспішала. Тим більше ось зараз закінчила 9 класів і можу вимагати трішки грошей на гру, поки сама не зможу оплачувати її...

Сама я років з 11 грала в Lineage (знаю, що тут це скоріше засуджується) і завжди створювала свій Клан, нехай навіть невдало. Я НІКОЛИ не схилю ні перед ким голову, в цьому вся я.

В EVE мені подобаються ЛИШЕ Амарр!!!

1. У них самі красиві кораблі і цього достатньо. Я НЕ ЗМОГЛА Б літати і знати, що у когось корабель красивіший!!!

2. Тупий танкінг з лазерами - саме для мене. Більш гнучкі моделі бою мені не подобаються.

3. Амарр подобаються мені ідеологічно. Я вважаю релігійне рабовласницьке суспільство найвищим штабелем розвитку цивілізації.

Буду вдячна, якщо хтось із таких же справжніх українців погодиться допомогти мені розпочати грати (ПОРАДАМИ!!!).

Візьму 21-денне запрошення, але не відразу. Спершу попробую нову версію на 14-денній, щоб ефективно використати подарований час.

Дуже хочу, щоб наставник був:

- по перше, щирим українцем, як я і мої батьки;
- прибічником раси Амарр, тому що тут і вибір не стоїть;
- розумів, що я - майбутня лідер корпорації, і не сподівався на вербовку;
- ПЕРШ ЗА ВСЕ був приємним і адекватним у спілкуванні ;)

Успіхів усім у грі!!!

Змінено користувачем Оленка

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А для початку хотілося б знати...

Майбутнє Веб-Мані в Україні під великим знаком запитання.

Бабуся згодна проплатити мою гру на кілька місяців. Чи можна платити напряму з пенсійної картки Аваль? Чи потрібно відкривати нову картку? Чи можна не кредитну, а просто платіжну? (Я хоч і маленька, але розумію, які є картки і різницю між ними)

Якщо ні, то чи можна оплачувати просто банківським чи поштовим переводом?

Ну і я читала про EVE раніше, коли були інтеллектуальні групи умінь - Інтелект, Пам'ять та інші. Тоді мені було все зрозуміло. А тепер усе інакше!!!

Хотілося б знати оптимальну модель розвитку.

В боєвому напрямку планується розвиток до Апокаліпсу, а пізніше купівля Revelation.

А основною одиницею планую Провіденс і торгувати в захищених системах, а також виконувати не дуже бойові завдання агентів...

Поділитися повідомленням

Если есть цель это отлично.  Успехов в начинании .   

p.s. Добрая у тебя бабушка ).  На счет оплаты картой Аваль, лучше всего узнать в самом банке. 

Поділитися повідомленням

Будущее Webmoney-Украина уже не под вопросом, уже можно пользоваться. Во всяком случае сервисы (за автоматы пополнения не знаю) - заработали.

Поділитися повідомленням

Узнала щодо карток.

Пенсійна Віза Классік - це не звичайна пенсійна картка і власнику треба платити постійно 7 грн. щомісячно. На неї треба переходити власнику.

А є ще просто Віза Классік - вона коштує 11 грн. в місяць. Але, якщо платити з картки недовго, то непоганий варіант. І відразу закрити.

Це все для Авалю!!! Інформація отримана сьогодні, тому дуже актуальна насьогодні!!!

Цікаво, сама не очікувала, що наскільки популярна серед друзів. Але цілком може бути, що слідом за мною сюди перейдуть ще декілька хлопчиків... ;)

Поділитися повідомленням

Мы будем рады видеть  читать посты новых адекватных играков форумчан. 

Поділитися повідомленням

"Бонус 400КК(можно писать в личку)"

Действительно???

Чи лише при вступі в корпу???

Ну і порядок вивчення?

Із роскоші куплю мабуть спідничку шкіряну чорну - фантастична річ!!! А далі...

Поділитися повідомленням

"Бонус 400КК(можно писать в личку)"

Действительно???

Чи лише при вступі в корпу???

Бонус400 КК - Да (без шуток). В корпу вступать не нужно. Никаких обязательств. 

Поділитися повідомленням

Про Вебмани. Сегодня пополнил укр счет через автомат (название не скажу, не запомнил). Оплата прошла сразу, подписку оформил тоже без задержек. Пользоваться можно. Единственное, что огорчило, так это курс обмена вму на вмз, выше 9,5. Но что б у нас, и не воспользовались ситуацией... Так что, заранее просчитывайте вносимую сумму. Что бы не бегать дважды.

Поділитися повідомленням

Про Вебмани. Сегодня пополнил укр счет через автомат (название не скажу, не запомнил). Оплата прошла сразу, подписку оформил тоже без задержек. Пользоваться можно. Единственное, что огорчило, так это курс обмена вму на вмз, выше 9,5. Но что б у нас, и не воспользовались ситуацией... Так что, заранее просчитывайте вносимую сумму. Что бы не бегать дважды.

Проплата прошла. Вся инфа в личку. 

Поділитися повідомленням

Ок, спасибо за инвайт. Доберусь до дома, дам знать. Сейчас за городом...

Поділитися повідомленням

Бонус получил! Спасибо за триал!

Поділитися повідомленням

Хлопчики, дякую, звичайно, що тему тримаєте, але...

При всій повазі до старожилів, я шукала ще й профі Амарр!!! Це дуже проста в управлінні раса, але значить і специфічна!!!

Наприклад, коневодка в ЛА - прикольно ДУЖЕ (моя основна професія)  і, як виявилось, легко управляється... тому що мені пояснили!!!

Тобто, я шукаю і наставника!!! Невже так багато я хочу? Будучи одна, я можу також літати на несамовбивчі битви, не кажучи про майбутню корпу...

Амарр!!! Амарр!!! Амарр!!! Вас тут зовуть!!!

Поділитися повідомленням

Почни грати. Там і познайомишся з купою Амарів. 

p. s. я не Амар. 

Поділитися повідомленням

Я думаю вся проблема в куче поставленных условий =)
И чтобы настоящий украинец был, и чтобы амар профессиональный, и чтоб на прием в корпорацию не расчитывал, а так же с характеристикой на адекватность :)

ИМХО долго искать будешь. Евка игра не та, где будут муси-пуси, да и в ней нянчиться не любят, особенно когда не видно никакого профита... Но, повторюсь, это всего лишь мое ИМХО (надеюсь никого не оскорбил и не обидел). Желаю найти поскорее такого наставника, которого ищешь.

Поділитися повідомленням

Просто хотілося б знайти наставника-Амарр, щоб підказав тонкощі...

А так, не так багато і бажань - крім того, що в корпу не піду :)

Бачила тут такого хлопця, він так за Амарр тут писав, але давно немає його, кілька років уже :(((

Поділитися повідомленням

Тонкости рассы амарр: лазеры говно, армор танк говно. Тру амарры летают на дрыках.

Змінено користувачем Vo1
1 користувачу сподобалося це

Поділитися повідомленням

Тонкости рассы амарр: лазеры говно, армор танк говно. Тру амарры летают на дрыках.

Это "возрастное" - со временем человек сам поймет какое это говно и отбросив "рюшечки и няшности" пойдет учить матаров =)))

Змінено користувачем kaermorhen

Поділитися повідомленням

lol

Поділитися повідомленням

Это "возрастное" - со временем человек сам поймет какое это говно и отбросив "рюшечки и няшности" пойдет учить матаров =)))

она не поймет. куда ей на электромагните, пролетевшем над свалкой летать?

Поділитися повідомленням

Много требований ничего не увидев и не попробовав такие громкие заявления.Слишком самонадеянных ева просто давит в первые полгода игры если они не приспосабливаются а пытаются идти по своему пути даже если он имеет много ошибок. Ева жестокая игра.mini-happy.png

Поділитися повідомленням

Привіт усім!!!

2. Тупий танкінг з лазерами - саме для мене. Більш гнучкі моделі бою мені не подобаються.

3. Амарр подобаються мені ідеологічно. Я вважаю релігійне рабовласницьке суспільство найвищим штабелем розвитку цивілізації.

Успіхів усім у грі!!!

Cміливо і в той же час наївно. Що до амарців, справа в тому що ніхто не заважає літати амарцем на кораблі будьякої іншої раси. якщо ж подобаються саме кораблі амарців то мабудь вони згодяться переважно для місій. а танкувати бронею можно не тільки тупо а ще й на швидкості, на низькій орбіті і високій швидкості в тебе теж не будуть попадати вороги :).

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз