GreedyDwarf

Користувачі
 • Публікації

  6
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

2 Звичайний

2 підписника

Про GreedyDwarf

 • Звання
  Tackler

Інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Місто
  Ковель

Персонаж

 • Корпорація
  Acheron Trident
 • Ім'я персонажа
  Wen Komm
 1. Доброго здоров'я усім ! Шановні пілоти, особливо новачки, я наразі не виходжу у космос, і вже тривалий час не запускав EVE Тому вибачайте - 51-денних аккаунтів не маю. В приват можете поки не писати. Але тут, в темі, є ще активні пілоти, що допомагають на старті новачкам. Як буду активно грати (копать-неспать) то обовязково відпишусь тут
 2. Дуже прошу надати менi можливiсть пограти в Еву на повному аккаунтi, буду щиро вдячний за 51-но денний аккаунт!

   

 3. Вибачайте, трохи реал затянув, та й ПЛЕКС шось дорожчає... Давніші заявники на аккаунт щось не відписались, тому черговий акк пішов другу keltas2005 UP. Другий аккаунт вже віддав KatarОтже листопадові дарунки закінчились... вибачайте якщо когось обділив. Наступні будуть лише в грудні.
 4. Серпневі замовлення усі виконав.
 5. Аккаунт від 20.07.2014 було віддано у грі того ж дня. На разі, уже маю замовлення по внутрішньоігровій пошті, тому серпневий акк віддам тому пілоту. Kai ти наступний, постараюсь до кінця серпня відправити тобі данні на електронку, вказану тобою в ПС ( якщо то буде ще актуально для тебе).
 6. Власне причина такої об'яви - оплачую гру "мейну" ПЛЕКСами, внутрішньоігровою валютою. Використовуючи програму "Позови друга", можу отримувати щомісяця додатковий, проплачений на 51 день аккаунт. Тому один аккаунт, раз у місяць можу дарувати. Аккаунт реєструю на новостворену пошту, реквізити якої додаю до реквізитів аккаунта, новий власник може спокійно змінити паролі до пошти й аккаунта ЕВЕ. Хотілось би, щоб звертались у першу чергу новачки - ті хто хоче спробувати ЕВЕ без обмежень, ну і матиме шанс нафармити собі на підписку ігрової валюти . Звертайтесь з запитом в ЛС, або у грі Wen Komm. Побажання щодо раси й статі персонажа враховую. Якщо до справи долучаться інші пілоти, буду лише радий. В данний момент аккаунт буде створено до 20.07.2014р. Попередній аккаунт було подаровано у внутрішньоігровому чаті "УкрЧат" місяць тому.
 7. Копати, копати, неспати ...

  1. mOMON89

   mOMON89

   Я вибачаюсь що пишу таким чином, але мені вже 5-й день не приходить повідомлення підтвердження з цього сайту про регістрацію, тому неможе написати в лс, я хотів попросити 51 денний акк в грі, давно хотів спробувати її але из принципу не хочу донатити. Почта не важлива а расса бажано мінматар. Дуже сподіваюсь на розуміння. Успіху :)

 8. не установил(а) свой статус

 9. Маю траблу - скачав клієнт із Стима, він обновився, але коли заходжу в гру - головне меню обрізане = набагато менше налаштувань ніж у інших. Я слабо волочу англіцкою, і як назло вкладки "ленгвіч" нема Питання = тре перекачувати клієнт ? чи якось то лічиться ? чи то просто на тріалках так ? З.І. Вибачайте розібрався - вийшов персом на балкон й там менюшка повна включилась.