ElbertoZi

Користувачі
 • Публікації

  4
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Звичайний

Про ElbertoZi

 • Звання
  Tackler

Персонаж

 • Ім'я персонажа
  ElbertoZi
 1. Мне интересно! Напиши в игре письмо ник ElbertoZi пообщаемся!
 2. І саме через можливість крадіжки, і через те що немає кому за мене заступитися я вибрав на користь грузового відсіку...
 3. Але ж T2 це +9% до копки і -12.5% до Процесора...як на мене використовуючи як мінімум середні турелі для оборони в лоу секах дуже непрактична річ... чи я не правий? =)
 4. Всім доброго дня! Я нажаль не побачив на форумі статті про майнінг на батлшипах. Тому втулюю свої спостереження і розрахунки сюди. Чому батли, та тому що не лізу поки в корпу, да і маленький я для них...Тобто для соло майнінга =) Даний гайд побудований на принципі високовмісного грузового відсіку і швидкості руху корабля... Не знаю як кому а мені ці параметри здаються немало важливими для соло майна. Тому прочитавши обширний гайд про майнінг(я думаю всім відомий) Де написано що Апокаліпс (амаррський батл) ніби найліпший для майна. Але я так і не збагнув практичного значення MLU, поставив ціль максимальне розширення грузового відсіку. А значить виникає потреба у більшій кількость Лоу Слотів(у Апока їх 7, а у іншого амаррського батла - Армагеддона їх 8) Напхавши максимально Лоу Слоти Expanded Cargohold T2(+27.5% простору) маємо такі цифри: Апокаліпс - 3697,32 метри кубічні вже відсік, а у Армагеддона - 4025,9 м3. От! А тепер швидкісь. Не розумію формулу її зменшення(дані в інфо для каргохолда написано -10%) але на практиці поеазано що початкова шв Армага складає 105 м\с; Апока 94 м\с, а при повній загрузці каргами швидкість Армагеддона падає майже до початкової шв Апока, а точніше 90,1 м\с. Маючи на борту 4хТ2 Майнера повна загрузка грузового відсіку займає близько 10-15 хв, а решту Хай Слотів лишив під оборонні турелі... Тобто даю можливісь подумати і можливо самім перерахувати під інші кораблики та нав'язувати своє бачення майнінга нікому не буду... =)