Вся активність

Ця стрічка оновлюється автоматично   

 1. Вчора
 2. с удовольствием присоединюсь
 3. Раніше
 4. Да, креативненько..
 5. Нечисти там много еще.m73m73m73
 6. Тоже интересна укр корпорация. Как связаться с вербовщиком?)
 7. а що за альянс якщо не секрет?
 8. Є! Зовсім випадково я познайомився з цілим альянсом, який відповідає цим крітеріям І я вже з ними.
 9. О себе: Чуть больше года в Еве, Хайсечный карибер. Могу копать, могу не копать. Пока только на баржах. Учусь. Люблю блупринты, тягаю их с собой, иногда изучаю что в них написанно, иногда думаю о инвенте. Мечтаю срывать астероидные пояса на рорке, А так же зафитить домик так, чтобы сидеть форумы читать, пока дроны сами выносят нулёвые аномальки и летают на экспедиции. Ще хочу розмовляти українською так, щоб не потрібно було спочатку транслювати в голові російску мову. Адже місто моє нажаль російскомовне на 99%. Хочу вступить в крабскую корпу, которая снимает систему в нулях желательно саньшевских или бладовских, Т.к. по рождению я амарр, и учил только лазеры, и дронов. Еще хочу, чтобы в корпе не было людей, которые думают хорошо о царе соседнего северного государства, а так же никто не вспоминал как было хорошо при советском союзе. Естественно, я полон решимости, дурости и преданости делу... Обязуюсь любить, платить и пить ну и т.д. А еще я очень надеюсь, что этот форум кто-то читает. Что-то совсем мало украинских ресурсов по еве.
 10. ап
 11. Набор снова открыт!
 12. да реально но как по мне лучше саньшу погеноцыдить или покарибасить в нулях
 13. Играл более двух лет. (почти 45 КК СП) Три года назад ушел. Сейчас заглянул. (Увиденный лярд с четвертью слегка шокирует) Вопрос к старожилам: Сейчас реально за мес нафармить на плекс, крабя 4ки на Т2? Или его альфа клоном, годик задрачивать нужно на лоумисках 2левл ? Возвращаться для того чтобы напрягаться на подписку, а не играть, желания нет. Ответивишим, заранее спасибо за ваше время.
 14. в грі зайди в корпорацію, вербування, там пошук - Space Sich - подати заявку, або напиши будь кому з рекрутерів, тобі надішлють запрошення рекрутери Nekro UA Hiigara Or'Set Elizabeth BlackBird Gonta So'Ban Sofia Sirko Pitbull1 UKR Dark Archaeologis
 15. Упс, не подумайте, що тупий, не можу знайти,де зголоситись) Можна більш предметне посилання, або інструкцію для нуба?))
 16. Кидай заявку в академію Space Sich там поспілкуємось *Воістину
 17. Привіт, народе! Маю велике бажання приєднатись до Вашої спільноти. Про себе: Звуть Андрій, 28 років, веб-розробник зі славетного міста Дрогобич, що на Львівщині. Годину в день можу і хочу приділяти цій грі, буду радий мати таку хорошу компанію. В міру адекватний, стовідсотковий бандерівець, москальську (треба ж якось полонених допитувати) та англійську (для розробника- першочергово) знаю. Граю недавно, та маю досвід гри у подібних проектах та нетривіальний інтелект (девелопер, все ж таки). Пост Скрипутм: Христос Воскрес!
 18. Корпорація Космічних Козаків запрошує до своїх лав пілотів, бажаючих присвятити своє життя в світі EVE Online - PvP.- постійній ПвП івенти (кемпи\роумінги\офвари і т.д.)- проживання в зручних нпц нулях- навчання та допомога в грі
 19. Доброго всем времени суток! Если еще актуально то помогите пожалуйста azyraal4891@gmail.com.
 20. В корпорации появился сайт На нем можете найти всю исчерпивающую информацию по корпорации а также появился раздел Порядок вступления Напоминаем что корпорация ведет непрерывный набор пилотов
 21. Вже декілька тижнів Чпоги, чи то пак ру алі Galaxy Spiritus в кооперації з Peacemakers. Coalition - (C) Борются за место под солнцем , чи то пак намагаютсья заселитись в домашню систему наших союзників.. ) Їхні успіхи: Перша зустріч: https://zkillboard.com/related/30003317/201703041200/ Бій за Таможню -- >Початок: https://zkillboard.com/kill/60911913/ продовження 25-26.03.2017 https://zkillboard.com/related/30003317/201703252200/ Будемо раді бачити Справжніх Козаків на наших Заходах та в лавах Корпорації!
 22. ONE Team [AW-A] Проживаем в вх C5 со статиком С5. Корпорация с большим опытом и историей игры в W-space. У нас нет обязаловок по онлайну и нету налогов на проживание. Вы решили что ева пройдена? Вам надоели скучные нано роминги, 20 прыгов 1 килл, белты, "глазастые" нули, крабинг санктумов на никсе? Не все еще потеряно, наша корпорация вдохнет в вас новую жизнь и откроет новую игру. Мы ищем друзей для совместной игры в ВХ.От вас - стрессоустойчивость и адекватное восприятие критики в случае ваших косяков, способность к самопознанию и самообучению.У нас будет много разнообразных целей,поэтому все же главное летать и убивать. Что у нас есть: - Пвп с доставкой на дом. - Множество вариантов заработка, который вы выбираете себе сами; - Логистика из Jita в систему. Что у нас точно не будет: - Налогов; - Строгих требований по онлайну. Паблик канал: OneTeamTavern Корпоративные контакты: miss kris (rus\eng) dimon32 (rus)
 23. Space Cossacks Серед безкраїх глибин крижаного космосу. В далині від кордонів чванливої Імперії. На орбіті однієї з мільярдів безіменних планет, гордо майорить стяг ,увінчаний тризубом, космічної Січі. Веселий та Вільний люд зі справжнім Козацьким духом, мешкає та воює з ворогами на просторах Синдикату. Кровожерливі Серпентіси, москалі, різноманітний лихий люд - давно став звичним в перехресті прицілу, а безшабашні вильоти та кемпи – частиною бутності. Як і в сиву давнину, Космічні Козаки, раді бачити в своїх лавах кожного справжнього Українця, в чиїх жилах палає вогонь та жага до пригод. За честь та славу! За бретерство! За волю Вкраїни! Літо закінчилось! Прийшов час знову ставати до лав Українських космічних сил для боротьби з москальською навалою Запрошуємо новачків та досвідчених пілотів до PVP Корпорація Space Cossacs, та академії - Space Sich. Мешкаємо в NPC 0.0 Syndicate , система IIRH. Регіон доволі тихий, проте, з непоганими можливостями для заробітку. В програмі: Регулярні ПвП івенти Тренувальні пілоти для новачків. Практика на тест сервері. Компенсація кораблів для новачків Корпоративний Ангар Тощо.. Вимоги до Джур: Бажання воювати та вчитись Самостійність Адекватність Наявність мікрофону та можливість говорити Бажання працювати в команді та на результат Знання гімну Заявку на вступ можна залишити тут: КЛАЦ Живи Вільно, Помри Гідно Також запрошуємо до співпраці Українські корпорації! Вчимося воювати та створюємо могутнє Українське комюніті разом! Слава Україні! З усіх питань ПМ або інгейм контак Nekro UA
 24. Власне причина такої об'яви - оплачую гру "мейну" ПЛЕКСами, внутрішньоігровою валютою. Використовуючи програму "Позови друга", можу отримувати щомісяця додатковий, проплачений на 51 день аккаунт. Тому один аккаунт, раз у місяць можу дарувати. Аккаунт реєструю на новостворену пошту, реквізити якої додаю до реквізитів аккаунта, новий власник може спокійно змінити паролі до пошти й аккаунта ЕВЕ. Хотілось би, щоб звертались у першу чергу новачки - ті хто хоче спробувати ЕВЕ без обмежень, ну і матиме шанс нафармити собі на підписку ігрової валюти . Звертайтесь з запитом в ЛС, або у грі Wen Komm. Побажання щодо раси й статі персонажа враховую. Якщо до справи долучаться інші пілоти, буду лише радий. В данний момент аккаунт буде створено до 20.07.2014р. Попередній аккаунт було подаровано у внутрішньоігровому чаті "УкрЧат" місяць тому.
 1. Завантажити більше активності