Вся активність

Ця стрічка оновлюється автоматично   

 1. Раніше
 2. Вирішив обновити *древні* теми написані ще в 2010-2013 роках. В EVE займаюсь сканом тому напишу про те на чому розуміюсь. Вибір корабля і фіту . Дорогі кораблі із т2 фітом для роботи в лоу\нулях не є хорошим вибором. Забудьте про Astero за Stratios і Nestor навіть незгадуйте. Запамятайте чим дорощий корабель тим він більш привабливий для піратів . Оптимальними для скану є галленський Imicus і аммарський Magnat. Без сумніву на Astero літати комфортніше і в нього є клока однак цей фригат коштує більш ніж в 10 раз більше чим Imicus/Magnat. Звідси висновок ;- економічна ефективність дишевих фригатів набагато більша при однакових умовах. Фіт для Imicus/Magnat простий і дишевий.В хай слоти ставимо пробко ланчер, сальваг. В середні слоти мікроварп і аналізатори релік/дата . В нижні слоти 3/4 кор стабілізатора. В слоти модифікації риги на силу скану і ефективність видобування артифактів. Багато в інтернеті гайдів де вказують ставити в нижні слоти модулі на зміцнення броні і корпусу та на практиці це все обман. Таке враження що ці гайди пишуть пірати . Щоб мати шанси на втечу треба обовязково ставити кор. стабілізатори і бажано не менше 3 . Все просто . Пірати що будуть вас ловити найчастіше використовують варп скрамблер із силою глушіння 2. Рідко трапляються ситуації де використовують фракційний скрамблер або два звичайних із силою глушіння 3/4.Тому 4 кор стабілізатора на Magnat дадуть хороші шанси на втечу. Окрема історія із бублями в нульових секторах. Кор стабілізатори від бубля не спасуть тому треба включати швидкість і сподіватись що пірати *затуплять*.За умов якщо на вас не кинуть сітку і скрамблер то при включеному мікроварп двигуні і форсажі середніх слотів є непогані шанси втекти від бубля- засідки. Існує кращий варіант для обходу засідок із бублями в нульових секторах однак він дорогий і скіллозатратний . Вартість антибубля корабля із т2 фітом становить 242.5 мільйона isk. Це галленський перехоплювач Ares із скан. фітом. Для нього бублі не проблема а з 4 кор стабілізаторами зловити його можуть тільки досвідчені пірати. Щоб повноцінно літати на такій *пташці* треба вивчити в перфект спеціалізовані скан скілли або вставити імпланти . Вартість Ares із дорогим т2/фракційним фітом приблизно дорівнює вартості сестринського крейсера Stratios із т2 фітом однак по ефективності Ares кращий.(швидший, маневреніший, антибубль). Підсумок Для початківців ,для лоу секторів раджу дишеві Imicus/Magnat якими можна літати і по нульових секторах. Саме на цих фригатах я нафармив на кілька омега статусів. Для тих кому набридли бублі і агресивні пірати в нулях пересідайте на Astero а краще на Ares із скан фітом .
 3. с удовольствием присоединюсь
 4. Да, креативненько..
 5. Нечисти там много еще.m73m73m73
 6. Тоже интересна укр корпорация. Как связаться с вербовщиком?)
 7. а що за альянс якщо не секрет?
 8. Є! Зовсім випадково я познайомився з цілим альянсом, який відповідає цим крітеріям І я вже з ними.
 9. О себе: Чуть больше года в Еве, Хайсечный карибер. Могу копать, могу не копать. Пока только на баржах. Учусь. Люблю блупринты, тягаю их с собой, иногда изучаю что в них написанно, иногда думаю о инвенте. Мечтаю срывать астероидные пояса на рорке, А так же зафитить домик так, чтобы сидеть форумы читать, пока дроны сами выносят нулёвые аномальки и летают на экспедиции. Ще хочу розмовляти українською так, щоб не потрібно було спочатку транслювати в голові російску мову. Адже місто моє нажаль російскомовне на 99%. Хочу вступить в крабскую корпу, которая снимает систему в нулях желательно саньшевских или бладовских, Т.к. по рождению я амарр, и учил только лазеры, и дронов. Еще хочу, чтобы в корпе не было людей, которые думают хорошо о царе соседнего северного государства, а так же никто не вспоминал как было хорошо при советском союзе. Естественно, я полон решимости, дурости и преданости делу... Обязуюсь любить, платить и пить ну и т.д. А еще я очень надеюсь, что этот форум кто-то читает. Что-то совсем мало украинских ресурсов по еве.
 10. ап
 11. ONE Team [AW-A] Проживаем в вх C5 со статиком С5. Корпорация с большим опытом и историей игры в W-space. У нас нет обязаловок по онлайну и нету налогов на проживание. Вы решили что ева пройдена? Вам надоели скучные нано роминги, 20 прыгов 1 килл, белты, "глазастые" нули, крабинг санктумов на никсе? Не все еще потеряно, наша корпорация вдохнет в вас новую жизнь и откроет новую игру. Мы ищем друзей для совместной игры в ВХ.От вас - стрессоустойчивость и адекватное восприятие критики в случае ваших косяков, способность к самопознанию и самообучению.У нас будет много разнообразных целей,поэтому все же главное летать и убивать. Что у нас есть: - Пвп с доставкой на дом. - Множество вариантов заработка, который вы выбираете себе сами; - Логистика из Jita в систему. Что у нас точно не будет: - Налогов; - Строгих требований по онлайну. Паблик канал: OneTeamTavern Корпоративные контакты: miss kris (rus\eng) dimon32 (rus)
 12. Всем привет! Нашёл червоточину прыгнул в неё появился не известно где нашёл планеты с хорошими ресами получил по шапке и слинял. А теперь вопрос, что можно найти в такой ничейной почти системе кроме планет?
 13. Представьте себе вечер, ганг в 50 человек сидит в тимспике… и тут кто-то берет, и звонит в секс по телефону, чтобы поговорить про космические корабли )))
 14. У цьому топіку хочу побачити анекдоти, які будуть зрозумілі тільки українцям. Я почну: «На водохрещення кум прийшов до кума: з горілкою, з салом, з куркою - як водиться. А той хворий: допився так, що вже у комі. «Ой, куме, - каже гість, - що ж ти накоїв! Мені ж тепер ані поговорити, ані випити!». А той мовчить, ні пари з вуст, очі заплющені… «Ну, - продовжує гість, - доведеться пити самому, щоб ти одужав». А хворий око підвив і каже: «І мені налий». «Куме, та ти хіба ж не в комі?». А той відповідає: «Кома - це ще не крапка!».
 15. Собственно ищу одно думцев. Я слушаю КлубНичку аля Клубною музыку транс, хаос, електро, драм, кислоту.. вобщем всё под что можно мателять конечностями и животиком %) А скачать где толком не знаю.. может кто подсобит? %)
 1. Завантажити більше активності