Вся активність

Ця стрічка оновлюється автоматично   

 1. Останній тиждень
 2. Раніше
 3. а подробнее? можно письмом в ЕВЕ... ник в игре такой же! в рекрут канал лучше сразу не приглашать... сначала ознакомлюсь
 4. Змінено академію, та принцип рекрутінгу. Запрошуємо всіх! Академія Siromanci живе в клаймах. обмежень при вступі немає.
 5. Омг... !О_О! Ты что пират? Если тебя будут ловить тебе и стабилизаторы не помогут! Моё ИМХО в лоу слоты ставить т2 модули на скорость! Скрин не покажу лень делать НО скорость отварпа моего фрегата 1.32 секунды... попробуй поймай? ре: вставка импов все равно что полет на Астере или Стратосе. Если поймают врядли тебе удасца сбежать на капсуле. А это лишние потери.
 6. скорее акк покупной... и / или когда регал игра не понравилась... мой тоже года этак 2007 а играю реально только последние пару тройку лет
 7. Какие проблемы? Не умеешь крабить - скань? А еще лучше найди мискодела уровня агента этак от 4 и выше и напросись к нему в сальвагеры. Мискоделам обычно не хватает времени собирать хабар из неписи и они с радостью берут на это дело помошников с 100% отдачей всего что упало с миски. Если играешь активно за месяц салом и хабаром на плекс насобираешь!
 8. До речі, отримав би розширений акаунт, хочеться зе трошкі пограти ).
 9. если взять во внимание что перс Tahion Svyazi никогда не состоял в игровых корпорациях - выглядит как пустой треп.
 10. Вирішив обновити *древні* теми написані ще в 2010-2013 роках. В EVE займаюсь сканом тому напишу про те на чому розуміюсь. Вибір корабля і фіту . Дорогі кораблі із т2 фітом для роботи в лоу\нулях не є хорошим вибором. Забудьте про Astero за Stratios і Nestor навіть незгадуйте. Запамятайте чим дорощий корабель тим він більш привабливий для піратів . Оптимальними для скану є галленський Imicus і аммарський Magnat. Без сумніву на Astero літати комфортніше і в нього є клока однак цей фригат коштує більш ніж в 10 раз більше чим Imicus/Magnat. Звідси висновок ;- економічна ефективність дишевих фригатів набагато більша при однакових умовах. Фіт для Imicus/Magnat простий і дишевий.В хай слоти ставимо пробко ланчер, сальваг. В середні слоти мікроварп і аналізатори релік/дата . В нижні слоти 3/4 кор стабілізатора. В слоти модифікації риги на силу скану і ефективність видобування артифактів. Багато в інтернеті гайдів де вказують ставити в нижні слоти модулі на зміцнення броні і корпусу та на практиці це все обман. Таке враження що ці гайди пишуть пірати . Щоб мати шанси на втечу треба обовязково ставити кор. стабілізатори і бажано не менше 3 . Все просто . Пірати що будуть вас ловити найчастіше використовують варп скрамблер із силою глушіння 2. Рідко трапляються ситуації де використовують фракційний скрамблер або два звичайних із силою глушіння 3/4.Тому 4 кор стабілізатора на Magnat дадуть хороші шанси на втечу. Окрема історія із бублями в нульових секторах. Кор стабілізатори від бубля не спасуть тому треба включати швидкість і сподіватись що пірати *затуплять*.За умов якщо на вас не кинуть сітку і скрамблер то при включеному мікроварп двигуні і форсажі середніх слотів є непогані шанси втекти від бубля- засідки. Існує кращий варіант для обходу засідок із бублями в нульових секторах однак він дорогий і скіллозатратний . Вартість антибубля корабля із т2 фітом становить 242.5 мільйона isk. Це галленський перехоплювач Ares із скан. фітом. Для нього бублі не проблема а з 4 кор стабілізаторами зловити його можуть тільки досвідчені пірати. Щоб повноцінно літати на такій *пташці* треба вивчити в перфект спеціалізовані скан скілли або вставити імпланти . Вартість Ares із дорогим т2/фракційним фітом приблизно дорівнює вартості сестринського крейсера Stratios із т2 фітом однак по ефективності Ares кращий.(швидший, маневреніший, антибубль). Підсумок Для початківців ,для лоу секторів раджу дишеві Imicus/Magnat якими можна літати і по нульових секторах. Саме на цих фригатах я нафармив на кілька омега статусів. Для тих кому набридли бублі і агресивні пірати в нулях пересідайте на Astero а краще на Ares із скан фітом .
 11. с удовольствием присоединюсь
 12. О себе: Чуть больше года в Еве, Хайсечный карибер. Могу копать, могу не копать. Пока только на баржах. Учусь. Люблю блупринты, тягаю их с собой, иногда изучаю что в них написанно, иногда думаю о инвенте. Мечтаю срывать астероидные пояса на рорке, А так же зафитить домик так, чтобы сидеть форумы читать, пока дроны сами выносят нулёвые аномальки и летают на экспедиции. Ще хочу розмовляти українською так, щоб не потрібно було спочатку транслювати в голові російску мову. Адже місто моє нажаль російскомовне на 99%. Хочу вступить в крабскую корпу, которая снимает систему в нулях желательно саньшевских или бладовских, Т.к. по рождению я амарр, и учил только лазеры, и дронов. Еще хочу, чтобы в корпе не было людей, которые думают хорошо о царе соседнего северного государства, а так же никто не вспоминал как было хорошо при советском союзе. Естественно, я полон решимости, дурости и преданости делу... Обязуюсь любить, платить и пить ну и т.д. А еще я очень надеюсь, что этот форум кто-то читает. Что-то совсем мало украинских ресурсов по еве.
 13. Space Cossacks Серед безкраїх глибин крижаного космосу. В далині від кордонів чванливої Імперії. На орбіті однієї з мільярдів безіменних планет, гордо майорить стяг ,увінчаний тризубом, космічної Січі. Веселий та Вільний люд зі справжнім Козацьким духом, мешкає та воює з ворогами на просторах Синдикату. Кровожерливі Серпентіси, москалі, різноманітний лихий люд - давно став звичним в перехресті прицілу, а безшабашні вильоти та кемпи – частиною бутності. Як і в сиву давнину, Космічні Козаки, раді бачити в своїх лавах кожного справжнього Українця, в чиїх жилах палає вогонь та жага до пригод. За честь та славу! За бретерство! За волю Вкраїни! Літо закінчилось! Прийшов час знову ставати до лав Українських космічних сил для боротьби з москальською навалою Запрошуємо новачків та досвідчених пілотів до PVP Корпорація Space Cossacs, та академії - Space Sich. Мешкаємо в NPC 0.0 Syndicate , система IIRH. Регіон доволі тихий, проте, з непоганими можливостями для заробітку. В програмі: Регулярні ПвП івенти Тренувальні пілоти для новачків. Практика на тест сервері. Компенсація кораблів для новачків Корпоративний Ангар Тощо.. Вимоги до Джур: Бажання воювати та вчитись Самостійність Адекватність Наявність мікрофону та можливість говорити Бажання працювати в команді та на результат Знання гімну Заявку на вступ можна залишити тут: КЛАЦ Живи Вільно, Помри Гідно Також запрошуємо до співпраці Українські корпорації! Вчимося воювати та створюємо могутнє Українське комюніті разом! Слава Україні! З усіх питань ПМ або інгейм контак Nekro UA
 14. Власне причина такої об'яви - оплачую гру "мейну" ПЛЕКСами, внутрішньоігровою валютою. Використовуючи програму "Позови друга", можу отримувати щомісяця додатковий, проплачений на 51 день аккаунт. Тому один аккаунт, раз у місяць можу дарувати. Аккаунт реєструю на новостворену пошту, реквізити якої додаю до реквізитів аккаунта, новий власник може спокійно змінити паролі до пошти й аккаунта ЕВЕ. Хотілось би, щоб звертались у першу чергу новачки - ті хто хоче спробувати ЕВЕ без обмежень, ну і матиме шанс нафармити собі на підписку ігрової валюти . Звертайтесь з запитом в ЛС, або у грі Wen Komm. Побажання щодо раси й статі персонажа враховую. Якщо до справи долучаться інші пілоти, буду лише радий. В данний момент аккаунт буде створено до 20.07.2014р. Попередній аккаунт було подаровано у внутрішньоігровому чаті "УкрЧат" місяць тому.
 1. Завантажити більше активності